Поліція виявила 172 «тітушки» в Краковці 10 вересня та склала адмінпротокол на їхнього організатора (ДОКУМЕНТ)

Поліція виявила несанкціонований масовий захід 10 вересня в пункту пропуску Краковець та доставили до відділку 172 людини для опитування та встановлення анкетних даних. 

Про це повідомили у головному управлінні Національної поліції Львівської області на звернення народного депутата, члена Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Юрія Дерев’янка.

В поліції підкреслили, що о 15.13 в Яворівський відділок надійшло повідомлення про те, що близько 10.00 неподалік Краковця було виявлено групу осіб в кількості близько 150 чоловік, які почали рухатись колоною до пункту пропуску Краковець.

«Встановлено, що дані громадяни прибули до пункту пропуску з метою висловити протест проти приїзду на територію України Михайла Саакашвілі. Про проведення масового заходу вказаною групою громадян органи місцевого самоврядування та виконавчої влади не повідомлялись», - зауважили в поліції.

У відповіді також підкреслили, що під час перевірки цих людей, в більшості з них не виявилось документів, які могли б посвідчувати особу.

«Тому останніх у кількості 172 чоловік запрошено та поступово починаючи з 12.30 год. доставлено в Яворівський ВП ГУНП у Львівській області для уточнення анкетних даних та опитування», - повідомили в документі.

На організатора несанкціонованого масового заходу складено протокол з вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185-1 КУпАП (Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій – ред.).

У поліції також відмітили, що 10 вересня 2017 року поблизу пункту пропуску «Краковець» партія РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі проводила мирні масові заходи у формі зборів громадян на підтримку недопущень порушень прав людини та громадянина. 

«Також за Вашої участі відбулась зустріч з виборцями із встановленням наметів, з монтуванням сценічного обладнання та використанням звукопідсилюючої апаратури», - нагадали в поліції Юрію Дерев’янку.

Нагадаємо, під час акції на підтримку повернення Михайла Саакашвілі в Україну біля пункту пропуску Краковець з’явились тітушки, які поводили себе агресивно, приховували обличчя, погрожували активістам, мали при собі холодну зброю.