Поліція не дала активістам вивішати плакат за відставку Порошенка (ФОТО, ВІДЕО)

Поліція заблокувала міст на Столичному шосе, щоб не дати вивішати плакат за відставку Порошенка. Активісти намагались розмістити його поруч з дорогою, якою Порошенко їде з дому до АП, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ». 

Сьогодні активісти вийшли на пікет дороги, якою Порошенко їде з дому до АП. Вони розмістили на мості банер "Poroshenko is not my President" з метою у мирний спосіб вкотре висловити йому недовіру.

"Ми хочемо показати Президенту, що не підтримуємо його. Він має усвідомити, що навіть ті, хто за нього голосував, втратили будь-яку віру, що він може щось змінити в країні. Бачимо, що реформи, про які розказує Президент-це фальш. Ми хочемо йому сказати, що думає більшість українців – що він не наш Президент», - відзначили активісти. 

На підтримку активістів сигналили автівки, які проїжджали повз Столичним шосе. 

Втім, активістам не дозволили провести мирну акцію - територію у мить заставили правоохоронцями. Ті кажуть, їм дали задачу розібратись з мітингувальниками. Вони вимагали у активістів документи та силоміць зірвали плакат з моста. За словами активістів, поліція пригрозила їм, що з ними «зустрічатимуться неодноразово». Свої дії правоохоронці пояснюють тим, що активісти начебто порушують правила дорожнього руху, відволікаючи водіїв плакатом. 

«Ми мирним шляхом висловили свій спротив, свою думку, не порушуючи нічого, і не заважаючи нікому», - відповіли активісти.