Поліція Кременчука намагається приховати політичні мотиви нападу на активіста РНС

РУХ НОВИХ СИЛ Кременчука вимагає провести неупереджене розслідування факту нападу на  Олега Філіпаса і вважає заяви начальника кременчуцької нацполіції Віталія Ботвини про суто майнові мотиви цього злочину,  нічим іншим як намаганням приховати політичне замовлення, яким є  побиття активіста  РНС.

Така заява була озвучена учасниками прес-конференції що відбулася на подвір'ї батьківського будинку Олега Філіпаса у м. Кременчук Полтавської області.  Саме там, де відбувся напад на нього невідомих осіб. Як розповів сам Олег Філіпас, вже другого травня Віталій Ботвина повідомив місцевим ЗМІ, що основною версією нападу на активіста є не політичні мотиви, що було вказано у заяві про злочин, а розподіл батьківського спадку. Ніби сам будинок, де відбувся напад на Олега, є спірним майном, на яке претендують самі спадкоємці.

«Такі заяви з боку начальника нацполіції є нічим іншим як спробою приховати факт політичної репресії проти мене, яка відбулася у Кременчуці. Я готовий надати всі документальні докази того, що не маю жодних невирішених майнових проблем. Мій батько помер вже рік тому. У перші півроку з  дня його смерті ніхто, окрім мене, не заявив себе у якості спадкоємця», - пояснив Філіпас.Активіст наголосив, що він вимагає від Віталія Ботвини публічно надати всі докази майнової версії нападу. У разі, якщо цього не буде зроблено, Олег Філіпас готовий виступити на наступній сесії міськради 30 травня і аргументовано спростувати усі інші версії нападу на нього, окрім політичної.

«Поспішні заяви Віталія Ботвини щодо розслідування наводять на припущення  про ангажованість слідства та про те, що ця справа контролюється згори і результати розслідування  будуть сфальшовані», - зазначив ФіліпасКоординатор РУХУ НОВИХ СИЛ Кременчука Микола Кравченко додав, що вже під час першого візиту  до слідчого у справі Філіпаса той заявив: «Ви що думаєте, що я з першого дня буду фальшувати цю справу?».

«Саме це питання вже говорить про те, що можливість фальшування є. Тому РУХ НОВИХ СИЛ буде тримати під ретельним контролем розслідування цієї справи і домагатися найбільшої публічності. Не можна допустити, щоб в Україні відбувалися політичні репресії з боку влади, а поліція - покривала ці злочини. Ми маємо жити у демократичній країні, а не при диктаторському режимі. Не за це гинули і продовжують гинути люди під час Революції Гідності і на Сході України», - наголосив Микола Кравченко.

Нагадаємо, що напад на активіста РУХУ НОВИХ СИЛ  Олега Філіпаса стався 29 квітня 2018 року. Троє невідомих увірвалися до приватної садиби, нанесли йому удари по голові, зламали ногу та обидві руки. Наразі Олег Філіпас вже виписався з лікарні і перебуває  у задовільному стані. Він переніс декілька успішних операцій і поступово видужує.