Поліція хоче «списати» справу про викрадення Саакашвілі та попри зобов’язання суду не розслідує її - адвокат

Керівник Печерського управління поліції Андрій Дуброва ігнорує зобов’язання суду почати розслідування справи про викрадення Михайла Саакашвілі та намагається «списати» цю справу. 

Про це повідомив адвокат Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

Чорнолуцький нагадав, що 12 лютого озброєні люди у кількості 15-20 осіб без пред’явлення будь-яких документів та із порушенням норм чинного законодавства увірвалися до приміщення ресторану та викрали Михайла Саакашвілі.


Одразу після вказаних подій, адвокати Саакашвілі повідомили до чергової частини Печерського УП ГУ Нацполіції в місті Києві про здійснення кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України (викрадення людини). 15 лютого адвокат подав запит про надання інформації від Печерського управління поліції, про те, хто є слідчим у справі та який номер кримінальної справи про викрадення Михайла Саакашвілі.

«Через бездіяльність керівництва Печерського управління поліції нам довелося звернутися до Печерського районного суду м. Києва, який своєю ухвалою від 22.02.2018 р. зобов’язав уповноважених осіб Печерського управління поліції Печерського УП ГУ НП у м. Києві внести відомості до ЄРДР за повідомленням адвокатів про викрадення Саакашвілі 12 лютого», - повідомив Чорнолуцький.

Проте, за словами Чорнолуцького, станом на 15 березня керівник Печерського управління поліції Андрій Дуброва, ігноруючи зобов’язання суду, не почав розслідувати справу про викрадення Саакашвілі.

«Очевидно, що справу намагаються просто списати», - вважає Чорнолуцький.