Поліцейські викрали священика та журналіста з Херсону та силоміць привезли їх у Львів (ВІДЕО)

Військового капелана Ігоря Петренка та журналіста Петра Петіша запросили на упізнання трупа в відділок поліції, а потім силою посадили в машини з двома озброєними поліцейськими та провезли 800 кілометрів без води і їжі до Львова. 

Про це заявили самі Ігор Петренко та Петро Петіш, яких відвезли у Львівський відділок поліції.

Представники РУХУ НОВИХ СИЛ прийшли до Львівського відділку поліцію, щоб зафіксувати злочин.

У Львівській поліції вони побачили Ігоря Петренка та Петра Петіша, які стверджували, що їм не пред’явили жодних документів, не вручили повісток і силою привезли до Львова з Херсону.

Вони вказували на особу, яка довгий час відмовлялась представлятись та відповідати на будь-які запитання.

«Я звинувачую цю людину у викраденні мене з Херсонського УМВД. Вона не назвала ні ім’я, ні прізвища», - вказав на нього Петро Петіш. Він додав, що чоловік погрожував йому фізичною розправою протягом примусової тривалої поїздки.

Військовій капелан Петренко, який був на мітингу біля пункту пропуску Краковець 10 вересня, заявив, що його запросили слідчі обманним шляхом, щоб нібито упізнати тіло.

 «Я приїхав сам. Потім приходить два поліцейські і одна людина в штатському – сказали йти з ними. Я намагався подзвонить, мені не давали цього. Затовкли мене в машину. Я був в полоні, мені не страшно. Я просив - дайте подзвонить дружині, у нас четверо дітей, молодшій дитині 8 місяців. Мене провезли 800 чи тисячу кілометрів , наражаючи на небезпеку», - заявив капелан.

Петренко і Петіш розповіли, що у Львові їм показали відео з Михайлом Саакашвілі на кордоні, не попередивши жодним чином, що в них беруть покази.

Член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Ольга Галабала заявила, що поліцейські звозять людей у львівський відділок, яких просто викрадають після подій на пункті пропуску Шегині 10 вересня.

До відділку приїхали також народний депутат Юрій Дерев’янко, адвокати та член політради РНС Іван Слободяник.

Після прибуття Юрія Дерев’янка з’ясувалось, що особою, яка привезла людей до Львова, виявився співробітник Херсонської поліції. Це підтвердив начальник Головного слідчого управління Львівської області Микола Самарчук.

Представники РНС наполягли на тому, щоб була зареєстрована заява про злочин. Також викраденим особам були вручені повістки.

 «Ми зараз фіксуємо злочин, який був здійснений представником поліції, який проти волі двох людей - капелана і голови профспілки з Херсону - силою запакували їх в машину групою осіб без жодних підстав на те, і за 800 кілометрів привезли сюди всупереч їхньої волі», - заявив народний депутат Юрій Дерев’янко.

Нагадаємо, після подій в Шегинях 10 вересня, за останньою інформацією РНС, у Львів було незаконно доставлено п’ять осіб.

12 вересня в Херсоні мешканці міста зібрались на акцію протесту біля відділку поліції проти викрадення поліцією військового капелана Ігоря Петренка, який раніше служив в АТО та був у полоні бойовиків ДНР.

Відомо, що Петренко виступав на мітингу біля пункту пропуску Краковець 10 вересня.