Поки влада намагалась дискредитувати мирну акцію під ВРУ, стало відомо про гучні корупційні скандали – Дерев’янко

За два не пленарні тижні, влада всіляко намагалась дискредитувати учасників акції протесту, які залишились під Верховною Радою з трьома вимогами: антикорупційний суд, зняття депутатської недоторканності та зміна виборчих правил. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко під час виступу на акції протесту під Верховною Радою 7 листопада.

«За останні два тижні Президент і влада намагались дискредитувати усіх нас, хто залишився тут боротися за зміни України. Вони розказували, що тут якісь неправильні люди, що вони вимагають переворотів, силових сценаріїв. Ми підтвердили за два тижні, що тут справжні українці, для яких Україна в тисячу разів дорожче будь-якого посіпаки, тимчасового президента чи тимчасового парламентаря», - підкреслив депутат. 

Він також додав, що ці остані два тижні З Україна здригнулась від корупційних скандалів.

«Стало зрозуміло, що син міністра внутрішніх справ разом з іншими високопосадовцями внутрішніх справ можуть грабувати країну і наші війська, наших хлопців, які служать в МВС, продаючи за народні гроші рюкзаки, які коштують для бюджету 3000 грн, а насправді їхня вартість 500 грн», - обурився депутат. 


Він додав, що виявляється, ці люди, які сьогодні займають найвищі посади, можуть це робити цинічно після Революції гідності та початку війни на Сході. 

«Друге питання, яке стало всім зрозуміло, те, що завод Президента, який називається «Ленінська кузня», виявляється після початку війни почав поставляти в наші збройні сили бронетехніку, яка коштує насправді 5 млн гривень, а за наші народні гроші вона придбавалась за 15 мільйонів гривень, тобто в три рази дорожче», - заявив Деревянко.

Кількатисячна площа людей зустріла цю заяву гучними криками «Ганьба!», «Ганьба».

Юрій Дерев’янко також повідомив про новий гучний офшорний скандал – так звані «Райські офшори».

«Ви чудово пам’ятаєте ситуацію з панамськими офшорами, коли Президент України на початку цього року також був фігурантом панамських офшорів», - нагадав він людям. 

Юрій Дерев’янко подякував усім небайдужим українцям, які зібрали на Площі Конституції під Верховною Радою за їхню принципову позицію. 

Нагадаємо, акція протесту під парламентом триває з 17 жовтня. У вівторок, 7 листопада, Верховна Рада розпочала роботу в пленарному режимі після двотижневої перерви.