Поки на Сході йде війна, влада підігнала військову техніку до кордону з Польщею - Саакашвілі (ВІДЕО)

Влада підігнала військову техніку і додаткових військових на кордон із Польщею, готуючись до приїзду лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, який очікується 10 вересня. 

Про це заявив Михайло Саакашвілі під час прямого включення з Польщі в ефірі 24 каналу.

"Я чув, що вони сьогодні пригнали військову техніку на кордон, додатково військових. Вони готуються", - констатував Саакашвілі.

"У них влада, у них зброя, у них гроші - а вони так налякались, що я приїду. Вони бояться не мене, вони бояться ідеї. Бариги дуже бояться ідеї. Там, де присутня ідея, ніяка зброя, ніякі гроші, ніякі залякування не працюють", - підкреслив Саакашвілі.

Він повідомив, що частина людей обіцяла поїхати з ним в Україну з Польщі, і всі вони налаштовані дуже мирно. Також, за словами Саакашвілі, на кордоні його зустрічатимуть деякі народні депутати, місцеві мешканці та волонтери.

Він додав, що йому соромно спостерігати за тим, що відбувається на кордоні з Польщею. 

"Вони БТР підігнали, військову техніку, якийсь новий паркан зробили. У нас на Сході війна, реальна загроза. Яка загроза може йти з Польщі? Ми будемо діяти дуже мирно, у нас немає намірів ніяких ексцесів робити", - заявив політик.

Він зауважив, що під час війни не можна давати ворогу приводу цим скористатись.

"Але привід зробив Порошенко коли позбавив мене громадянства. Росіяни були дуже задоволені. Не треба під час війни робити таких речей. Треба бути набагато уважніше, обережніше і подолати особисті емоції", - сказав лідер РУХУ НОВИХ СИЛ.

Саакашвілі також повідомив, що останніми днями мав зустріч з українською діаспорою у Варшаві та у Кракові.

Нагадаємо, Президент України позбавив лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі українського громадянства. Однак, Саакашвілі заявив, що збирається повернутись в Україну 10 вересня і відстоювати свої права.