По всій Україні тривають акції на підтримку Саакашвілі

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ та небайдужі громадяни вийшли на акції протесту проти зухвалого викрадення Михайла Саакашвілі та його екстрадиції з України. Незважаючи на пізню годину, 12 лютого люди зібралися під обласними державними адміністраціями у Вінниці, Черкасах, Одесі. Наступного дня відбулася акція у Хмельницькому, Івано-Франківську, Сумах, Полтаві, Чернівцях. Люди не вагаючись виказують своє обурення діями влади і готові вийти на Марш за відставку 18 лютого.

«Наша влада спонукає нас своїми діями до рішучих дій, до прояву своєї позиції. Видворення Саакашвлі, це не тільки нехтування законом, а й правами і свободами, які мають бути гарантовані не тільки кожному громадянину України, а й будь-якій особі, яка перебуває на її території. Але нещодавний марш показав, що є люди, які категорично проти тих подій, які відбуваються і складають наше буття», - наголосив координатор РНС Вінниччини Леонід Марценковський.


Мешканці Черкас зібралися того ж вечора на Соборній площі міста, аби заявити діючій владі, що вони проти незаконного викрадення Михайла Саакашвілі.

«Таке відчуття, що нинішній президент йде семимильними кроками до диктатури», - зауважив один з учасників акції.Не менш обурені були і жителі Одеси, які так само вийшли під стіни ОДА.

«Сьогодні відбулася подія, яка підриває фундаментальні основи держави. Сьогодні наплювали на нашу Конституцію, сьогодні наплювали на наші права. І це зробила людина, яка має бути гарантом. Сьогодні особи у вищих щаблях влади зробили крок назад і закрилися від людей. Так бути немає», - наголосив один з учасників акції.

Від самого ранку триває акція протесту на Площі Незалежності у Хмельницькому, Як розповіла координатор РНС в області Алла Погонець, люди вкрай втомилися від свавілля влади і щиро підтримують вимогу відставки Петра Порошенка.«Загальний настрій людей можна виразити словами: «Давно пора!». Ми також встановили намет і запрошуємо людей вийти на Марш 18 лютого. Вони дуже позитивно сприймають наші вимоги и висловлюють обурення не тільки подіями навколо Михайла Саакашвілі, але й владою взагалі», - зауважила Алла Погонець.

Зазначимо, що наразі акції на підтримку Саакашвілі тривають у Франківську, Сумах, Одесі, Полтаві.