Печерський суд зобов’язав поліцію розслідувати незаконне затримання та видворення Саакашвілі - адвокат

Печерський районний суд Києва зобов'язав уповноважених осіб Печерського відділення національної поліції почати розслідування заяви адвокатів Михайла Саакашвілі щодо його викрадення і видворення. 

Відповідне рішення Печерський районний суд Києва ухвалив 22 лютого, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

 12 лютого одразу після незаконного затримання Михайла Саакашвілі силовиками в ресторані "Сулугуні", адвокати подали заяву до поліції.

 "Відразу ж після інциденту із затриманням Михайла Саакашвілі, ми звернулися в поліцію і подали заяву про злочин щодо Саакашвілі за фактом незаконного викрадення невідомими військовими і його видворення. Адже в момент так званого силового затримання жодного офіційного документа і правової підстави Михайлу Саакашвілі не було пред'явлено ", - підкреслив адвокат Руслан Чорнолуцький.

Як повідомив, Руслан Чорнолуцький, сьогодні суд зобов'язав уповноважених осіб Печерського райуправління Національної поліції в Києві внести в ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення і почати розслідування. Дане визначення суду оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Начальник Мостиського прикордонного загону прийняв рішення про заборону Михайлу Саакашвілі в’їзду в Україну терміном на три роки до 13 лютого 2021 року. Таке рішення адвокати оскаржуватимуть в адмінсуді.