Печерський суд залишив Дангадзе за гратами та зобов’язав розслідувати напади на його родину (ВІДЕО)

Суддя Печерського районного суду Роман Новак 11 травня відхилив клопотання адвокатів про зміну запобіжного заходу Северіону Дангадзе з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. 

Про це повідомила прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ.

«У задоволенні клопотання адвоката Сидорчук, яка діє в інтересах підозрюваного Дангадзе про зміну запобіжного заходу, відмовити», - зачитав суддя результативну частину ухвали.

На це прихильники РУХУ НОВИХ СИЛ, які зібрались у залі, щоб підтримати Дангандзе почали вигукувати «Ганьба!».

Під час судового засідання Дангадзе заявив, що зрозумів чому багато людей намагаються виїхати з України.

«Я зрозумів, чому люди їдуть з цієї країни. Обвинувачувати в держзраді людину , яка дуже сильно любить, любив цю країну і хотів для неї тільки найкращого і такими методами впливати на людину…..не хочеться після такого тут жити», - сказав він.

Під час засідання адвокати наполягали на тому, що Северіону Дангадзе необхідно змінити запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт, оскільки метою його ув’язнення є спроба вибити покази проти РНС та Михайла Саакашвілі.

Один з лідерів РНС народний депутат Юрій Дерев’янко коментуючи рішення суду сказав: «Суд вирішив і далі тримати Северіона у в’язниці в якості політичного в’язня. Це виключно бандитський підхід, яким керує Порошенко і Луценко . І ми бачили весь цей спектакль у Печерському суді».

Він нагадав, що кілька днів тому на маму Дангадзе було скоєно напад , в результаті якого їй зламали руку. «Це було зроблено з єдиною метою – щоб Северіон почав співпрацювати зі слідством. В їхньому розумінні це означає – надавати докази проти Михайла Саакашвілі і проти себе звичайно», - обурився політик.

За словами Дерев’янка, єдине, що сьогодні вдалось адвокатам зробити - це зобов’язати розслідувати ці факти тиску і погроз на родину Дангадзе.

«Але попереднє рішення судді розслідувати погрози і попередні спонукання через маму Северіона давати неправдиві покази поки що до цього часу не розслідувані. Тому ми вимагаємо негайного розслідування нападу на матір Дангадзе і припинити цей політичний тиск і політичні репресії», - заявив Дерев’янко.

Активістка та прихильниця РНС Ліза Богуцька вважає, що таке рішення суду є очікуваним.

«Це рішення суду очікуване, не відбулось нічого екстраординарного. Петро Порошенко вирішив іти до кінця. Вирішив знищити все, що мається на увазі громадянами як правосуддя», - сказала вона.

На засідання в Печерський суд підтримати Дангадзе прийшло близько сотні прихильників та активістів РНС, лідери РНС Юрій Дерев’янко і Давід Сакварелідзе, Ліза Богуцька, представник УНА-УНСО Ігор Мазур (Тополя).