Під час виступу в Житомирі Саакашвілі закликав дати шанс новим людям, щоб швидко змінити Україну (ФОТО, ВІДЕО)

Українці завжди знаходили в собі сили, щоб позбавитись від влади, яка їх не влаштовує. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі під час виступу у Житомирі.

«Україна зажди знаходило в собі сили, щоб стати на ноги і позбавитись від тих, хто не зрозумів, чому вони у владі, хто їх туди привів, яка там мета і продовжували робити як завжди», - підкреслив політик.

Саакашвілі відмітив, що також повірив колись у те, що нинішня влада хоче реальних змін в країні.

«Після першого року я зрозумів: їм не потрібні зміни. Вони і так себе дуже гарно почувають», - додав він.

«У нас падають банки, впало декілька сотень банків, а один банк взяв 304% чистого прибутку. Кому він належить? Порошенку. У нас мільйон людей на Донбасі втратили абсолютно все, а Ахметов отримав в минулому році 2 млрд 600 млн доларів чистого прибутку», - обурився Саакашвілі.

Він зазначив, що в якийсь момент заявив, що не може ужитися з тим, що влада краде.


«Вони сказали: не можеш ужитися, забирайся з посади. Я сказав: добре, і пішов. Ми пішли в опозицію», - пригадав політик.

Він підкреслив, що йому не потрібна жодна посада в Україні.

«Я буду щасливий коли Україна стане на ноги. Тому що тоді і Грузії буде добре, і Молдові буде добре, і всім буде добре. Якщо України не буде – мало не здасться нікому. Нікого більше не буде. Україна так не може більше існувати. Тому потрібно наводити порядок, потрібно це робити швидко», - підкреслив Саакашвілі.

Він додав, що потрібно об’єднатися усім політичним силам, які відстоюють ці позиції.

« І сказати: нас багато, ми об’єднались. Так, ми різні партії. Так, у нас різні погляди. На кордоні теж були різні політики, з різними поглядами», - пригадав він.

«Потрібно трохи відійти, і випустити вперед нових людей, всіх вікових категорій, але тих, яких раніше не було. Давайте їм дамо шанс», - звернувся Саакашвілі до людей.

Нагадаємо, після свого повернення в Україну 10 вересня через пункт пропуску Шегині Саакашвілі зустрічається з людьми у всіх регіонах України. 17 жовтня він планує оголосити вимоги людей владі під час всеукраїнської акції в Києві.