Під АПУ зібрались активісти на підтримку незаконно депортованого Саакашвілі

Активісти вийшли на акцію протесту на Банкову аби припинити беззаконня, яке чинить Порошенко та виступити на підтримку Михайла Саакашвілі, якого незаконно депортували сьогодні до Польщі, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі. 

Один з лідерів РНС нардеп Юрій Дерев’янко закликав демократичні політсили об’єднуватись для захисту демократії в країні.

«Ми тут, бо сьогодні Порошенко порушив Конституцію і закони, він залякує всіх українців, позбувається всіх, хто не хоче сприймати його диктаторський режим. Ми проти сценарію, коли хтось може себе вважати паханом в країні. Це ганебний вчинок і пляма на репутації України. Весь держапарат був спрямований на те, щоб сфальшувати кримінальні справи, це й же апарат сьогодні викидає з України Саакашвілі», - зазначив Дерев’янко.

Активісти закликають киян долучатись до акції під АПУ та виходити на протести під ОДА в областях.

«Порошенко думає, що українці не будуть виходити на акції. Ми маємо скоординувати наші дії, закликаю киян приходити до АП. Треба збиратись, щоб не було безпорядку. Порошенко вирішив, що будь-якого опозиціонера можна так викидати. Два місяця назад нас звинувачували в страшних злочинах, а тепер цього «злісного злочинця» видворяють з країни», - зазначив член Ради партії РНС Давід Сакварелідзе.

«Гроші які є в цієї багатої країни зараз знаходяться в тіньових потоках. Ми розворушили гнійник, який буде боротись до останнього, впиратись за будь-яку ціну. Дивує одне, як можна бути такими дурними і знову наступати на ті ж граблі», - зазначив член Політради партії РНС Іван Слободяник.

«Коли несправедливо гноблять людину, все залежить від тих хто мовчить і ковтає. Бувають ситуації коли одиниці вирішують долю бо не дають нації зганьбитися. Ті люди які наважуються сказати що в країні чиниться несправедливість не дають їй зганьбитись. Ми дивують тисячі колишніх громадських активістів, політиків, блогерів, з якими я стояв на Майдані, які зараз за посади чи кошти готові виправдати дії тирана. В цій ситуації все залежить від кожного з нас, хто не боїться висловити власну позицію. Будь-який тиран має розуміти, що на будь-яку силу є контрсила», - додав екс-нардеп Олесь Доній.

Нагадаємо, сьогодні невідомі викрали Михайла Саакашвілі з закладу харчування поруч з офісом РНС. Його відвезли в Бориспіль де посадили на літак і відправили до Польщі.