Паспорт Саакашвілі зник після перевірки автобуса поліцією та прикордонниками на українському кордоні (ВІДЕО)

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі заявив про те, що знаходиться на території України абсолютно легально, відповідно до усіх процедур. 

Про це він сказав на прес-конференції у Львові.

«Я вчора прийшов, перейшов польський кордон з легальним українським документом , поляки проштампували його. Прийшов до українців, як передбачає закон, віддав їм паспорт, щоб вони або прийняли, або відмовили. Вони сказали: ми ваш паспорт брати не будемо. Тоді я пропонував їм взяти заяву на захист. Вони відповіли: ми ваші заяви брати не будемо», - розповів Саакашвілі.

«Люди просто взяли, навіть не питаючи мене, внесли мене на руках в Україну. Я залишив паспорт в автобусі. Прийшла поліція, обшукала автобус і вкрала мій паспорт. Зараз паспорт у них», - повідомив політик.

Він додав, що в жодному протоколі зникнення паспорту не зареєстровано.

Саакашвілі також повідомив, що в понеділок зранку, як це передбачено законом, його адвокат прийшов в Міграційну службу України і приніс його заяву про захист від української держави.

«Я зараз знаходжусь абсолютно легально на українській території згідно з усіма українськими процедурами. Я хотів ці процедури пройти вчора, вони мені не дали. Сьогодні зранку пройшов», - підкреслив Саакашвілі.

«Якщо я людина без громадянства, то я людина без громадянства в Україні. Я звертаюсь за захистом в суд, до міграційної служби», - підкреслив політик.

Нагадаємо, 10 вересня Михайло Саакашвілі разом з активістами та народними депутатами потрапили в Україну через пункт пропуску Шегині на українсько-польському кордоні.