Пашинський хоче саджати у в’язниці журналістів, які викривають корупцію краще за правоохоронців – Дерев’янко

Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський намагається залякувати журналістів, які опублікували резонансні факти про корупцію під час закупівлі техніки для української армії. 

Про це заявив один з лідерів партії РУХ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone.

«Відбувається те, що реалізував Янукович свого часу. Я думаю, що Пашинський це взяв на озброєння. Він думає, що якщо журналісти викривають корупцію краще ніж правоохоронні органи, то треба залякувати журналістів, саджати журналістів у в’язницю і таке інше», - прокоментував Дерев’янко скандал навколо закупівлі техніки для української армії.

Він нагадав про той факт, що син Пашинського працює керівником департаменту спеціалізованого підприємства, яке саме цим питанням і займається.

«Другий факт – генерал Рапко мені особисто сказав, щоб я туди взагалі навіть не втручався, тому що цим займаються Пашинський і Турчинов, які можуть робити все, що вважають за потрібне», - додав нардеп.

Головний редактор видання «Новое время» Віталій Сич, який долучився до ефіру, повідомив, що журналісти мають вже нові факти корупції і скоро їх опублікують. Окрім того, він додав, що журналісти передали усі документи в НАБУ.

Дерев’янко висловив підтримку Віталію Сичу та усім журналістам, які висвітлюють різні корупційні схеми.

 «Те що каже Пашинський, його дії, дії його сина, дії його корупційного оточення якраз підривають нашу обороноздатність. А не навпаки. Саме зусиллями журналістів є шанс, що наші бійці будуть мати зрештою не погану техніку за корупційними схемами, а добру техніку, яка дасть нам можливість не тільки перемагати, а й зберігати життя людей», - заявив політик.

«Чи більше буде таких журналістів, тим менше буде таких пашинських», - додав Дерев’янко.

Нагадаємо, 5 квітня у виданні "Новое время" вийшла стаття "Служили два товарища", в якій розповідається про корупцію під час закупівель Міноборони.

Голова комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, народний депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський вимагав спростувати цей матеріал.

Потім він на засіданні комітету попросив народних депутатів підготувати законопроект про кримінальну відповідальність журналістів за публікацію неправдивої інформації.

Також Сергій Пашинський подав позов про захист честі, гідності та спростування недостовірної інформації проти ТОВ "Видавничий дім Медіа-ДК", який видає журнал "Новое время".