Організатори завтрашнього Маршу підозрюють, що в грузовик зі сценою, який викрала поліція, можуть підкинути заборонені речі

Поліція викрала грузовик зі сценою для завтрашнього маршу, який 4 години поспіль блокували силовики, та відвезла його у невідомому напрямку для нібито обшуку. Активісти вимагають аби обшук грузовика відбувався публічно в присутності адвоката народного депутата Юрія Дерев’янко, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ» 

Нагадаємо, правоохоронці заблокували грузовик, бо до 102 надійшло повідомлення, що у ньому знаходяться заборонені речі.

«Вони не дочекались водія, його раніше забрали у відділок, у водія забрали ключі, поліцейські сіли за кермо машини і її кудись повезли. Підозрюємо на площадку для обшуку. «РУХ НОВИХ СИЛ» вимагає, щоб жоден огляд не проводився без присутності камер, адвоката на народного депутата. Вони запросто можуть зараз щось підкинути», - зазначила одна з лідерів РНС Ольга Галабала.

Вона наголосила, що вивезення грузовика відбувалось з порушеннями законодавства, адже ні водія, ні власника обладнання, ані адвоката не було, коли авто викрали.

Крім того, Галабала повідомила, що також затримали поруч ще одну машину, де знаходилась друга частина сцени та звукова техніка.  

«Її теж забрались кудись для нібито обшуку. Ці дії є незаконними, не треба імітувати що нібито там щось знайдеться зараз», - додала вона.

Наразі активісти поїхали за викраденим грузовиком.