Олена Чехова: Ми намагаємось передати людям частинку енергії , яка є у Михайла Саакашвілі.

Дніпровська активістка Олена Чехова, у гості до якої завітав Михайло Саакашвілі, долучилася до РУХУ НОВИХ СИЛ і стала волонтером новоствореного офісу партії. Уперше Олена прийшла на зустріч з Михайлом Саакашвілі ще у 2016 році і відтоді зрозуміла: вона хоче стати частиною цього громадського руху.

«Ще у 2016 році Михайло Саакашвілі приїздив до нашого міста разом з народними депутатами. Я вже тоді була його прихильницею, тому вирішила будь що потрапити на цю зустріч. Людей було дуже багато, я допомагала з реєстрацією і мені залишили місце у другому ряду. Михайло Миколайович сидів за декілька місць  від мене.  Ще тоді я побачила, який він щирий та простий у спілкуванні. Під час свого виступу він говорив про життя і проблеми звичайних людей. Після цієї зустрічі я остаточно зрозуміла, що хочу допомагати Михайлу Саакашвілі змінити Україну», - розповідає Олена.

На той час  Олена Чехова вже мала неабиякий досвід громадської діяльності. В 2014 році вона працювала у центрі допомоги вимушеним переселенцям зі Сходу країни, потім допомагала організовувати територіальну оборону .

У 2017 році вона разом з командою РУХУ НОВИХ СИЛ брала участь у виборах до Верхньодніпровської ОТГ. Тоді Олена  кожного дня їздила за 100 кілометрів від Дніпра і спілкувалася зі звичайними сільськими жителями

«Багато місцевих жителів дотепер  живуть у мазанках під стріхами. Важко уявити, як можна жити в таких умовах, як діти добираються у школу по бездоріжжю. Зрозуміло, що держава про них зовсім не дбає. Після цих зустрічей мені ще більше захотілося робити щось для людей, змінювати їх життя», - зізнається Олена.

Під час всеукраїнського туру Михайла Саакашвілі вона знову прийшла на зустріч у Дніпрі і  коли вже збиралася їхати додому, випадково побачила Михайла Саакашвілі на вулиці  у колі прихильників .

«Люди оточили Саакашвілі щільним колом,  і усі разом вони співали гімн України.  Тоді як раз під'їхала моя маршрутка,  я помахала Михайлу: «Гайда до нас!». І він раптово сів у ту саму автівку разом з операторами. Він почав спілкуватися з людьми,  і я сказала йому як ми його підтримуємо. А потім  -запросила до себе в гості. Це був цілковитий експромт», - згадує Олена.Також Олена була однією з перших, хто поїхав до Києва у день спроби викрадення Михайла Саакашвілі просто з його помешкання. Тоді до столиці хотіли приїхати багато людей, проте перевізники відмовлялися їх вести. Тому, зрештою, це вдалося лише кільком людям на власному  авто і Олена була серед  них.

«Ми приїхали ввечері і,  разом іще з однією жінкою,  розташувалися на ночівлю у таборі на Площі Реформ. Ми розуміли, що може відбутися силове захоплення і були не певні, що з нами буде завтра?», - каже вона.

Під час штурму Олені зламали руку, однак і це не могло її спінити. Вона пройшла навчання у Boot Camp, а потім в.о. координатора РНС  Дніпропетровщини Федір Свистун запропонував їй попрацювати на волонтерських засадах в офісі.
«До нас часто приходять громадяни із запитаннями про діяльність партії, про те, як вступити до наших лав. Михайло Саакашвілі завжди дуже переконливо і щиро говорить з людьми і я завжди намагаюся передати частинку його  енергії тим, хто не спілкувався з ним особисто. Щоб ті, хто ще сумніваються, могли переконатися - їм з нами по дорозі», - каже Олена Чехова.

Разом з Оленою в офісі працює активіст Вячеслав Іваніщенко. Тут регулярно проводяться збори районних активістів РУХУ НОВИХ СИЛ, аби люди могли краще познайомитись і співпрацювати разом.«Ми розповідаємо про нашу програму, про План порятунку країни, про те, яка наша мета та цілі. Ми хочемо, щоб кожного дня наших прихильників ставало все більше. Щоб люди вірили, що вони здатні змінити свою країну і своє життя. І я переконана, що так воно і буде. Тому ми кожного дня чекаємо на наших однодумців.», - підсумовує Олена Чехова.

Офіс РУХУ НОВИХ СИЛ у Дніпрі працює за адресою: вул. Шевченка, 41, з 10 до 18 години   по робочих днях.  Телефон: 063 21 93 911.