Одного з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ викликали на допит в ГПУ

Працівники ДФС та ГПУ стали заручниками Порошенка та Луценка, які змушують їх вигадувати справи проти представників РУХУ НОВИХ СИЛ, аби дискредитувати партію. 

Про це заявив один з лідерів «РУХУ НОВИХ СИЛ» народний депутат Юрій Дерев’янко біля ГПУ, куди прибув на допит.

Юрій Дерев’янко нагадав, що чотири місяці тому вже був на допиті в ГПУ у надуманій проти нього справі.

«Тоді мені вручили акт фіскальної служби, де вона начебто сформулювала фінансові претензії до мене у космічних цифрах. Вперше цей акт я побачив тоді у ГПУ, через кілька днів я був у ДФС, де розглянули наше заперечення на цей акт, з цим вони погодились, і досі не відбувалось ніяких дій», - розповів нардеп. 

Він наголосив, що за цей час ГПУ отримала достатню кількість інформації і від нього, і від ДФС, і від банків, щоб переконатись, що жодного предмету порушення для кримінальної справи немає.  

«Але це не влаштовує Луценка, який п’яний нападав на пікетувальників під його будинком, Порошенка, який бачить, як я з людьми виходжу на протести. Їм важливо мати можливість мене в чомусь звинувачувати, очорнювати. Заручниками цієї історії стають також працівники ДФС і ГПУ, які мають щось ще вигадати проти мене. 4 місяці пройшло після того як я був на допиті і відповів на всі їх питання. Бачу, їм щось не зрозуміло, істерика Луценка і Порошенка продовжується», - пояснив він. 

Дерев’янко переконаний, що таким чином влада чинить тиск на представників РУХУ НОВИХ СИЛ. 

«Їм дуже важливо дискредитувати РУХ НОВИХ СИЛ, Михайла Саакашвілі вони видворили, Давіда Сакварелідзе намагаються посадити за грати. Проти мене теж готується щось подібне. Вони незаконно призначили податкову перевірку за 17 років мого життя. Я задоволений, що вони перевіряють, бо я тоді не був чиновником, депутатом, я займався підприємницькою діяльністю і сплачував всі податки. Хотілось би, щоб так само перевірили за 17 років статки Порошенка, Луценка та інших», -зазначив нардеп. 

«Ми здаватись не збираємось, будемо боротись проти режиму Порошенка, будемо виходити на мирні протести, щоб не дозволити цьому режиму у сфальшований спосіб переобратись на наступний термін», - запевнив Дерев’янко