Одесити протестують проти зухвалого викрадення Саакашвілі

У Одесі акція на підтримку Михайла Саакашвілі і проти свавілля чинного режиму розпочалася з гучного скандування «Ганьба!». яке призначалася усім посадовцям Одеської державної адміністрації. Про це розповів учасник акції, член партії Олександр Перуцький.За словами активіста, сьогоднішня акція свідчить про одне: громадяни не бояться нинішньої влади і готові голосно заявити про це.

«Увесь наш актив, разом з жителями нашого міста, вишикувався напроти ОДА, щоб заявити про неприпустимість політичних репресій та переслідувань. Люди розуміють, що жодна людина в Україні не може бути впевнена у захисті своїх громадянських прав: праві на свободу переконань і свободу пересування. І Саакашвілі - це лише приклад того, на що здатна репресивна машина чинного режиму», - обурився Перуцький.

Він додав, що одесити позитивно поставилися до акції на підтримку Саакашвілі, хоча люди досі багато в чому відчувають залежність від посадовців, тому не завжди готові показати свій протест.«Добробут і робота людей у нашому місті може залежати від того, чи отримають вони якійсь дозвільний документ, або інший папірець. І посадовець буде вирішувати це на власний розсуд. Тому багато хто був здивований, чому я, приватний підприємець, не побоявся вийти на цю акцію. Так, я теж живу у цьому місті, але я не хочу жити при цій владі і готовий ламати усю корумповану систему, яку роками вибудовували місцеві ділки у білих комірцях», - наголосив Перуцький.

Зазначимо, що 12 лютого активісти РНС та мешканці міста одними з перших вийшли під Одеську ОДА з акцією на підтримку Михайла Саакашвілі.