Ніякого прориву. У Шегинях відбулася евакуація людей в умовах замінування

В пункті пропуску Шегині 10 вересня відбулась евакуація людей в умовах крайньої необхідності. 

Про це завила на брифінгу у Львові член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Ольга Галабала.

Вона повідомила, що в пункті пропуску Шегині люди діяли в стані крайньої необхідності.

«Уявіть собі, з одної сторони тітушки, люди постійно підбурюються інформацією, що зараз відбудуться вибух їхнього лідера. Люди діяли в стані крайньої необхідності. Нас відмовились евакуювати», - розповіла Галабала.

Вона підкреслила, що такі дії чітко передбачені частиною 9 ст. 9 Закону України «Про державний кордон України».

 «Люди з іншої сторони пункту пропуску «Шегині» з української сторони розуміли, що ми перебували в зоні можливого вибуху та опинилися у пастці. Систематично спрацьовувала сигналізація та система сповіщення тривоги», - додала Галабала.

«Уявіть собі ситуацію, коли громадяни України, знаходяться вже на території України і просять українського генерала їх врятувати і захистити життя і здоров'я. А генерал відповідає - йдіть в Польщу, при цьому знаючи, що польський кордон заблоковано», - підкреслила вона.

Крім того, вона зазначила, що людям стало відомо, що в натовпі невідомі особи постійно казали, що "Путін зараз підірве тут Саакашвілі".

«І люди, доведені до стану крайньої необхідності, почали стихійну евакуацію», - пояснила вона.

Нагадаємо, влада почала арешти прихильників Михайла Саакашвілі по всій території України.

 «Ми звертаємось до Авакова , Порошенка – зупиніться, не порушуйте закон. Тому що всі ці люди діяли в межах, передбачених законом», - підкреслив народний депутат Юрій Дерев’янко.