Незаконно арештований Олександр Бурцев закликав суддів не виконувати злочинних наказів Порошенка

Для Порошенка люди – цифри в статистиці, а правоохоронці і судді – раби, які його захищають. Арештований за зустріч Саакашвілі активіст Олександр Бурцев закликав суддів схаменутись і не виконувати злочинні вказівки Президента, який став ворогом для народу. 

На цьому в залі суду наголосив активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Олександр Бурцев, який вже 5 місяць сидить за гратами за зустріч Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні, повідомляє прес-служба партії РНС.

Олександр Бурцев наголосив, що винні у вбивствах на Майдані не покарані, судова система підпорядкована Президенту, а той, зі своїм оточенням просто знущається над звичайними українцями та захисниками на Сході. 

« Із всіх суддів, які судили майданівців і виносили неправомірні рішення звільнили лише 5%. Депутати, які голосували за закони 16 січня взагалі не покарані. В річницю тих кривавих подій, хочу сказати, що ми думали, що більше такого не буде, що влада зрозуміє, що так більше не можна. Через 4 роки ми маємо те саме, а то й гірше: апарат Президента дзвонить суддям і каже, що їм робити, головнокомандуючий воюючої країни їде відпочивати на віллах, залишаючи хлопців в окопах по пояс в багнюці, прокурор їде за 50 тис доларів відпочивати і каже, що кожен українець може собі це дозволити. Вони живуть на іншій планеті «лакшері», де взуття за 80 тисяч гривень і костюми за 250 тисяч. А люди для них – цифри в статистиці», - обурився активіст.

Бурцев заявив, що українці стали заручниками такої ситуації в країні, але їх терпіння закінчується. 

«Ми стали заручниками ситуації в країні. Поліція, нацгвардійці охороняють мільйонерів, раби системи охороняють панів, а ці пани мають бути слугами народу України. Згідно з ст.5 Конституції України владою в цій країні є народ, а не ті, хто узурпував владу. Але ця влада доживає останній час. Зараз представники судової машини на мені, на інших активістах, проходять свою люстрацію. Не всі судді брудні і підлі крадії. Не всі депутати сволоти. Не всі українці опустили голови і будуть миритись. Зробіть так, щоб закон був законом, бо народ не довіряє суддям», - зазначив Бурцев.

Олександр Бурцев звернувся до суддів та закликав їх не виконувати злочинних наказів Банкової. 

«Президент це той хто живе своєю країною, який віддасть все, щоб люди добре жили. Порошенко - не президент, це підла, брехлива, боягузлива людина. Не йдіть на його поводу, він все одно програє. Зараз незахищені не те, що прості люди, але і судді і прокурори. В країні безпорядок і люди дійшли вже до межі. Не доводьте до того, що з ваших кабінеті будуть видніти шибениці, і люди вас там чекатимуть. Ще можна зупинитись і відмовитись виконувати злочинні накази», - закликав Бурцев.