Ніч у наметовому містечку під Радою минула відносно спокійно, хоча була спроба штурму (ФОТО)

Ніч у наметовому містечку біля Верховної Ради минула відносно спокійно, не враховуючи спроби правоохоронців штурмувати активістів напередодні ввечері. 

Один з активістів РУХУ НОВИХ СИЛ Ігнат Коноплястий розповів, що правоохоронців було приблизно в три рази більше, ніж учасників акції. 

«Силовики з боку готелю «Київ» по вулиці Грушевського зібрались великою масою, яка перевищувала десь в 3 рази сили людей, які знаходяться в таборі, почали зносити паркани, хотіли знести все, що знаходиться в таборі. Було здійснено штурм», - повідомив активіст. 

Народний депутат від РНС Юрій Дерев’янко повідомив, що поліція розпочала штурмувати наметове містечко близько 22.10. 

«Разом з активістами ми зупинили штурм. Після чого домовились з поліцією відновити металевий паркан, який поліція раніше забрала, для того щоб і табір, і поліція почували себе в безпеці», - розказав депутат. 

Дуже швидко зреагували і на повідомлення про штурм прибули інші народні депутати – Віктор Чумак, Семен Семенченко, Єгор Соболєв, Павло Костенко. В результаті всі протиправні дії з боку поліції були припинені.

Зранку 18 жовтня біля Верховної Ради знаходяться кілька сотень мітингувальників. 

В середу на Грушевського діє напів-пропускна система в табір, правоохоронці поверхнево оглядають людей. Силовиків трохи менше, ніж було вчора. 

Народний депутат від РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко заявив, що РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі проводить мирну акцію біля Верховної Ради абсолютно законно, отримавши відповідний дозвіл від Київської міської адміністрації. 

Нагадаємо, в другій половині дня 17 жовтня активісти розбили наметове містечко біля Верховної Ради. Поліцейські заявили, що будуть перевіряти усіх, хто заходить і виходить з наметового містечка. Відбулась сутичка учасників акції з правоохоронцями. 

Станом ранок 18 жовтня під Верховною Радою перебуває близько кілька сотень мітингувальників.