Наступний Марш за Майбутнє відбудеться на Майдані Незалежності та в кожному місті України - лідери РНС

Наступний Марш за Майбутнє, дата якого буде оголошена найближчим часом, відбудеться на Майдані Незалежності в Києві та в кожному місті України, незалежно від того, які конструкції там будуть встановлені. 

Про це заявили лідери РУХУ НОВИХ СИЛ під час багатотисячного мирного Маршу 18 лютого в Києві.

"Наступний раз ми будемо збиратись на Майдані Незалежності. Говоримо наперед - демонтуйте всі конструкції", - звернувся народний депутат Юрій Дерев'янко до представників влади зі сцени на Михайлівській площі.

Представники РНС запевнили, що Майдан збереться не лише в Києві, а в кожному районному центрі України.

Член політради РНС Іван Слободяник заявив, що люди готові продовжувати виходити на Марші за своє майбутнє і їх дуже скоро буде мільйон.

Він звернувся до мера Києва Віталія Кличка та керівника столичної поліції зі словами: "Наступний раз ми підемо на Майдан. Ми вже не піддамось на провокацію. Щоб ви не виставили наступного разу, ми туди підемо".

"Не прикривайтесь цими портретами, не здійснюйте маніпуляцію найсвятішими речами. Ми дуже обережно розберемо їх і вони залишаться на своїх місцях. Якщо ми підемо туди, це буде на вашій відповідальності - Петро Порошенко, Віталій Кличко, керівник поліції міста Києва, міністр внутрішній справ, і того, хто виставляв ці конструкції", - заявив Слободяник.

Громадська активістка Ліза Богуцька заявила, що Порошенко водив українців навколо Європи і відправив у "глибокий совок".

"Він відділяється від народу всіма можливими способами: залізними решітками, металошукачами, спеціальними парканами, через які людей пропускають по списку", - зазначила Богуцька.

"Ми повинні з вами наступний раз зустрітись на Майдані, незалежно від того, що там буде стояти, тому що сьогодні Петро Олексійович прикрився портретами загиблої сотні, виставивши їх на Майдані по всьому Хрещатику. Це ганьба", - заявила активістка.

Нагадаємо, у неділю усі центральні станції метро в Києві зачинили, щоб не дати людям вчасно дістатись на Марш за Майбутнє, вимогою якого є відставка президента Петра Порошенка. Однак це не зупинило учасників Маршу.