Народні депутати у Печерському суді виступають на підтримку Саакашвілі

На судове засідання з обрання запобіжного захисту Михайлу Саакашвілі прибули народні депутати Юрій Дерев’янко, Дмитро Добродомов, Юлія Тимошенко, Микола Катеринчук, Анатолій Гриценко, Ігор Луценко, Альона Шкрум, Іван Крулько аби підтримати лідера РНС. Вони висловили готовність взяти його на поруки та вимагають звільнити без будь-якого запобіжного захисту, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

 «Президент не себе ганьбить такими судовими і прокурорськими розправами, а Україну. Суд обов'язково буде над високопосадовцями, які принижують Україну безправним судовим процесом проти президента Грузії. Якщо в Україні впринципі є суд, то зараз Саакашвілі мають відпустити з-під варти без будь-яких арештів», - Юлія Тимошенко.

Нардеп Дмитро Добродомов відзначив, що в час судилища над опозиційним політиком Саакашвілі, у Парламенті спокійно ходять регіонали, яких мали б засудити ще 4 роки тому.

 «Зараз в цьому залі не сидить ні Бойко, ні Бакулін, ні інші регіонали. Вже четвертий рік не проводяться слідчі дії проти регіоналів. Ці злодії спокійно ходять, перебувають в стінах парламенту, разом з БПП і Народним фронтом чинять атаку на НАБУ і намагаються знищити реальну опозицію. Зараз тут є представники Громадянської позиції, Самопомочі, Руху нових сил і ми проти клопотання прокуратури про домашній арешт Саакашвілі", - наголосив Дмитро Добродомов.

Нардеп Анатолій Гриценко висловив сумніви щодо того, чи суд підтримає клопотання нардепів взяти на поруки Саакашвілі.

«Це безумовно політичне переслідування людини з іншою точкою зору. Ми прийшли сюди підтримати Саакашвілі, сьогодні він, завтра може бути будь-хто інший. Ми подаємо клопотання, щоб взяти Михайла на поруки. На скільки я розумію, цей суд – це ініціатива Порошенка і Луценка, тому сумніваюсь, що наше клопотання підтримають», - зазначив нардеп Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, зараз у Печерському суді відбувається обрання запобіжного заходу лідеру РНС Михайлу Саакашвілі. Захист Саакашвілі просив про відвід прокурора Гаврищака у зв’язку з перевищенням повноважень, але суддя відмовила у задоволенні клопотання.