Народні депутати подали заяви про взяття Саакашвілі на поруки

Адвокати лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі надали суду заяви про взяття його на поруки народними депутатами та іншими політиками. 

Зокрема, заяви подали народні Олександр Опанасенко, Юрій Дерев’янко, Павло Костенко, Наталія Новак, Юлія Тимошенко, Віталій Купрій, Іван Крулько, Дмитро Добродомов, Альона Шкрум, Ігор Луценко, депутат Київської міської ради Юрій Дідовець та Анатолій Гриценко.

Слідчий суддя приєднала вказані клопотання до матеріалів справи.

Нагадаємо, 5 грудня слідчі Генеральної прокуратури разом зі Службою безпеки викрали лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі після обшуків в його квартирі. Прихильники Саакашвілі заблокували автомобіль, в якому знаходиться Саакашвілі. Вони вивели лідера РНС з автомобіля та повели його до Верховної Ради.

6 грудня о 6 ранку силовики штурмували наметове містечко під Верховною Радою та жорстоко побили людей. Жорстоке побиття мирних людей вони потім пояснювали спробою затримати лідера партії РНС Михайла Саакашвілі.

8 грудня Саакашвілі арештували та привезли в СІЗО СБУ на Аскольдовому провулку в Києві.

У неділю на Марш за імпічмент в Києві в неділю вийшло близько 50 тисяч людей. Участь у Марші взяли дружина ув'язненого Михайла Саакашвілі Сандра Рулофс, народний депутат Єгор Соболєв, лідери РУХУ НОВИХ СИЛ.