Напередодні акції біля АП в активіста РНС провели обшук і допитали в СБУ

Напередодні акції за відставку та ув'язнення Порошенка, яка має відбутись сьогодні о 13:30, в активіста РНС з Києва провели обшук та влаштували йому кількагодинний нічний допит в СБУ, повідомляє прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ".

Вчора близько 21 год активіста Печерського районного осередку РНС Олександра Мандича затримали співробітники СБУ, повели обшук та допитували у справі держперевороту. 

"Співробітники СБУ мене ввечері яекали під будинком, зі своєю камерою, ордерами і своїми понятими. До 20 хв оглядали мою квартиру, шукали намети, зброю, гроші у справі держперевороту, звісно, нічого не знайшли. Потім сказали проїхати з ними, вручили повістку на 27 квітня", - розповів Мандич. 

Адвокат Павло Богомазов впевнений, такі дії правоохоронцями вчинялись з метою залякування активістів, які сьогодні вийдуть до АП на акцію проти корупції Порошенка. 

"Така активність правоохоронців посилюється перед будь-якими акціями. Людей намагаються залякувати, показувати, що будь-які прояви людей з опозиції до нинішньої системи влади переслідуються. Такі обшуки і допити є необгрунтованими, звісно, що жодних незаконних речей не знайшли. Участь в мирних акціях це право кожної людини і навіть її громадянський обов'язок, тому такі методи - це спроби залякування, на жаль, підконтрольними органами, які здійснюють не властиві їм функції політичного нагляду", - відзначив адвокат Павло Богомазов. 

Нагадаємо, 19 квітня у Черкасах, під час показу там фільму Саакашвілі "Україна, якій вдалось", у помешканні активіста Андрія Котиченка СБУ провели обшуки, активісти з різних регіонів викликаються на допити. Також сьогодні у Львові має відбутися суд над активістами РНС Одександром Бурцевим на Василем Кацем у справі перетину кордону під час повернення Саакашвілі в Україну.