Напад на Олега Філіпаса, це ще один прояв політичних репресій - координатор РНС Кременчука

На Полтавщині відбулася політична розправа над активістом РУХУ НОВИХ СИЛ Кременчука Олегом Філіпасом. Троє невідомих людей зі зброєю увірвалися до батьківського будинку Олега і по-звірячому побили його. Наразі активіст перебуває у лікарні. У нього зламані обидві руки і нога, а також  струс мозку. Цей напад був вчинений саме з політичних мотивів, адже ані бізнесу, ані боргів у Олега Філіпаса нема.


Про це заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ м. Кременчук, воїн АТО Микола Кравченко.

Як розповів Кравченко, напад стався недільного дня на подвір'ї приватного будинку. Троє чоловіків у формі спецпризначенців без розпізнавальних знаків, увірвалися до садиби, засліпили слезогінним газом тещу Олега, вдарили її прикладом пістолета та увійшли до будинку. Розуміючи, що нападу не уникнути, Олег забіг в глухий кут, аби унеможливити напад одночасно трьох людей.
Нападник навмисне бив по кінцівках, жодних вимог чи погроз при цьому не було. Між собою найманці теж не розмовляли. З будинку не зникли жодні речі або цінності.«Цей напад є виключно політичним замовленням та ще одним проявом цинічних та жорстоких репресій до яких вдається сьогодні влада всіх рівнів. Ми будемо домагатися неупередженого розслідування цього злочину та будемо робити все можливе, аби винні були притягнуті до  відповідальністі», - наголосив Микола Кравченко.

Відомо, що останнім часом Олег Філіпас працював над зверненням до міжнародної спільноти та правозахисних організацій, у якому викривав факти тиску на опозиційного депутата Кременчуцької міськради Оксану Піддубну  та нападу на громадського активіста Леоніда Харченка, що стався 21 грудня 2017 року просто під час сесії.


На даний час Олег Філіпас перебуває у лікарні у задовільному стані.  Йому надано всю необхідну медичну допомогу.

«Багатьом із вас, як і мені до цього часу не було відчутно, що таке політичні репресії. До сьогодні я не міг зрозуміти і відчути біль багатьох українців, які боролися за свободу і вільну Україну протягом століть. Я не можу рівняти себе з тими людьми, але частину злоби і ненависті від кримінально-олігархічного режиму Порошенка сьогодні отримав", - написав Олег Філіпас у себе на сторінці ФБ

За фактом нападу на Олега Філіпаса порушено кримінальну справу. Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ триматимуть під контролем розслідування