Нам потрібно зміцнювати партію та йти до нових перемог - Сакварелідзе

Незалежно від того, будуть дострокові парламентські вибори чи ні, нам потрібно швидко розбудовувати партійну структуру і готуватися до перемог.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, член Ради партії Давід Сакварелідзе під час зустрічі у львів'янами.

"Наразі ми перебуваємо на дуже важливому етапі. На продовженні і стабілізації тієї хвилі, яку ми запустили. Зрозуміло, що температуру і хвилю не можна весь час тримати на одному рівні, але відпускати її теж не можна. Наша сила полягає у системності і безкомпромісності і одночасно ми маємо швидко вибудовувати нашу інфраструктуру. Будуть чи ні дострокові вибори, нам треба посилити нашу партію і готуватися до перемог. Львівська організація має стати зразком і вона буде зразком для того, щоб інші регіони слідували нашому прикладу», - сказав Сакварелідзе.

Він наголосив, що мирний протест у Києві має сягнути масштабу національного, а для цього треба організовувати марші у всіх містах України.

«Ми повинні більше концентруватися на роботі в регіонах для того, щоб наш протест посилився і у Києві, і в регіонах. І наступний марш буде сплановано таким чином, щоб паралельно з десятками тисяч киян, які вийшли на акцію протесту, виходили і люди у регіонах. Щоб відчувалось, що це дійсно національний рух», - зазначив Сакварелідзе .

Показово, що зустріч Давіда Сакварелідзе у містянами усіляко намагалися зірвати, як це відбувалось і під час візиту Михайла Саакашвілі до Одеси. Лише за шість годин до заходу «з технічних причин» у залі відмовив готель «Львів». За кілька годин надавати приміщення відмовились і у готелі «Жорж», тому зрештою, зустріч провели у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО». Причому наприкінці заходу орендодавці відмовили надати додатковий час і намагалися відімкнути звук. Звичайно, що така ситуація могла скластися лише вказівки згори.

«Чому вони все це роблять? Тому що вони нас бояться. Те політичне середовище і політичний простір, який нам вдалося створити, абсолютно не зрозумілий Порошенку. Той не розуміє: як без грошей, суто на ентузіазмі ,змогли підняти революційну хвилю. Тому своїми такими діями вони намагаються повернути нас у той політичний простір, де вони добре орієнтуються. Але ми цього не допустимо», - прокоментував Сакварелідзе  

Не зважаючи на усі перепони, на зустріч з Давідом Сакварелідзе у Львові прийшло біля 200 людей - прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ та звичайних мешканців. Усі вони ставили багато питань, головним з яких було: чому у країні відбувається такий безлад?

«Ми побачили дуже багато обурених людей, які вимагають негайних змін та проведення реальних реформ, а не їх імітації. Люди не розуміють, чому практично в усіх сферах нашого життя ми стикаємося з корупцією і свавіллям. Вони говорили про необхідність навести порядок у медичній, оборонній галузі. Зрештою, зробити дієві кроки у боротьбі з корупцією і засиллям олігархів у владі», - розповів голова обласного секретаріату РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Тиркало.

Активіст наголосив, що спроба перешкодити зустрічі Давіда Сакварелідзе з громадою - це тотальне порушення прав людини на доступ до інформації, волевиявлення та свободу переконань.

«Сподіваюся, що наша влада оговтається і згадає, що Україна - це демократична, а не тоталітарна держава і тут не має місця утискам прав і свобод, а також політичним переслідуванням», - підсумував Юрій Тиркало.

Нагадаємо, що на 27 січня запланована робоча поїздка Михайла Саакашвілі у м. Львів.