Нам потрібна зміна системи! В Україні триває акція "НІ виборам за законом Януковича!" (ФОТО)

Нам потрібна зміна системи!  В Україні триває акція за новий закон про вибори
(ФОТО)

В усіх містах України триває акція «Ні виборам за законом Януковича!», головна вимога якої - ухвалити в другому читанні новий закон про вибори, що передбачає голосування за відкритими партійними списками. Акцію підтримали представники восьми демократичних партій. Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ домоглися ухвалення закону про вибори ще у першому читанні і тепер рішуче налаштовані довести свою справу до остаточної перемоги

У Житомирі РУХ НОВИХ СИЛ підтримав акцію «Ні виборам за законом Януковича!». Попри спроби провокацій, учасники акцій не відступили від своєї головної вимоги: нам потрібен новий Виборчий кодекс і голосування за відкритими партійними списками.

Виконуючий обов'язки координатора РНС у місті Житомир Віктор Котвицький під час свого виступу наголосив: нам потрібна не просто зміна влади, нам потрібна зміна системи.

Житомир

Житомир


«Ми живемо в країні, яка втрачає все. Нам байдуже, що коїться кожен день. Ми виходимо, коли нас збирають. А чому ми не виходимо відстоювати свої права кожен день? РУХ НОВИХ СИЛ  підтримує цей закон і виборює його ухвалення. Ми збирались на мітинги ще під час першого читання і відстояли, щоб за нього проголосували. Серед законів, які можуть змінити злочинну систему в нашій країні, є ще закони  про скасування депутатської недоторканності та про антикорупційний суд. Влада нахабно блокує ухвалення цих законів. Останні вибори в ОТГ показали: панують гречка, «каруселі», адмінресурс. Вони вже знають як домовлятись. Але нам не потрібна тільки зміна людей у владі, тільки зміна влади. Нам потрібна зміна системи. Для цього ми повинні відстоювати свої права. І тоді наші брати і сестри повернуться, будувати щасливу, сильну, вільну країну», - сказав Котвицький.


Черкаси

Черкаси


У Черкасах представники демократичних сил підписали звернення до Обласної ради у якому закликали місцевих звернутися до парламенту з вимогою ухвалити новий Виборчий кодекс, що передбачає вибори за відкритими списками, заборону телевізійної політичної реклами і відмову від мажоритарки. Від РУХУ НОВИХ СИЛ звернення підписав координатор Черкащини Сергій Яковенко.

Хмельницький«РУХ НОВИХ СИЛ готовий проводити праймеріз народного кандидата і готовий його пітримати, якщо він готовий працювати для народ, а не для того, щоб далі грабувати країну», - в.о. координатора РНС у Чернігові Радислава Марчевська.


Чернігів


Кропивницький

На Закарпатті голова ОДА Генадій Москаль пообіцяв активістам РУХУ НОВИХ СИЛ пообіцяв прийняти звернення про ухвалення нового виборчого законодавства та запросив актив на робочу зустріч

Ужгород

Андрій Зозулінський, координатор Сумської обласної організації партії «Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі»: «Ми бачимо, що за існуючим зараз законодавством Верховна Рада формується шляхом підкупу виборців та скупу голосів на мажоритарних округах. Ще восени 2017 року разом ми змусили Верховну Раду проголосувати в першому читанні за проект Виборчого кодексу, який передбачає голосування за відкритими списками. Зараз важливо продовжити нашу спільну боротьбу та добитися остаточної ухвали нового законодавства».

Суми

"Сьогодні Харків як ніколи показав зразковий приклад того, як він може з'єднати всі демократичні сили задля спільної боротьби за покращення в нашій країні. Цією акцією люди нагадали владі  її обов'язок змінити виборче законодавство, який вона взяла ще під час підписання коаліційної угоди.
Затягування цього процесу владою має лише одну мету - шляхом гречки, субвенцій та адмін ресурсу залишитися у  ще на один термін", - один з координаторів РНС Харківщни Іраклій Імнадзе.


Харків


Харків

«Зміни у виборчому процесі потрібні демократичним, проєвропейським політсилам, які дійсно хочуть змінити країну, позбавивши її від корупції і свавілля олігархів, їх ставлеників і силових структур, суддів, прокурорів. Ясна річ, очолювана президентом Порошенком Система, яку він «віджав» у свого колеги по Партії регіонів Януковича, чинитиме опір. Адже баригам у влади треба і далі грабувати народ, розкрадати країну — її надра, ліси, стратегічні підприємства. Тому сьогодні ми об'єднуємося проти олігархів і бариг, адже лише разом зможемо перемогти!" , - координатор РУХУ НОВИХ СИЛ міста Запоріжжя Михайло Барикин.

Запоріжжя

Запоріжжя

Запоріжжя