На Житомирщині за сприяння депутатів РНС лікарні отримали нові ліжка та медикаменти (ВІДЕО)

На Житомирщині за сприяння депутатів РУХУ НОВИХ СИЛ Бердичівської міськради Станіслава Лужанського і Андрія Чепіля та громадської організації «ПАТРІОТИЧНА-СИЛА», лікарні Бердичіва та Ружина отримали гуманітарну допомогу. Зокрема до лікувальних закладів завезли реанімаційні ліжка та обладнання для лікування пацієнтів. 

«Кожний лікувальний заклад має значну потребу в сучасному медичному обладнанні. Сьогодні лікарня отримала велику кількість допомоги. Це і функціональні ліжка, дитячі та дорослі, це і перев’язувальний матеріал, вироби медичного призначення. Це значно полегшить надання медичної допомоги нашим пацієнтам і дасть можливість якісно її надавати», - зазначила головний лікар Бердичівської міської лікарні Лариса Бабікова. Вона зазначила, що раніше за сприяння Станіслава Лужанського лікарня отримала інвалідні візки.


Також гуманітарну допомогу отримала Ружинська центральна районна лікарня. Це укомплектовані реанімаційні ліжка для дітей,предмети одноразового використання та медикаменти, що значно полегшать роботу лікарів та зекономлять кошти пацієнтам.

«Нам дуже підходять реанімаційні ліжка, набори для хірургічного відділення. Гуманітарна допомога дуже своєчасна і дуже якісна. Дякуємо», - сказав головний лікар медичного закладу Микола Суслик.

Міжнародна гуманітарна допомога була надана в рамках договору про співпрацю ГО "ПАТРІОТИЧНА-СИЛА" з  міжнародною благодійною організацією «Козацький фонд «Альбатрос»

Станіслав Лужанський зазначив, що це не остання гуманітарна допомога. Він висловив подяку усім, хто долучився до цієї справи. Депутат РУХУ НОВИХ СИЛ Бердичівської міської ради Андрій Чепіль надав транспортну підтримку для перевезення гуманітарної допомоги. Також Лужанський висловив подяку підприємцю Георгію Кущаку та Юрію Ізотову.