На Житомирщині вимагають перевірити законність підвищення цін на пальне (ДОКУМЕНТ)

На Житомирщині понад 100 мешканців Бердичева звернулися до нагородного депутата РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Дерев’ янка з проханням перевірити законність підвищення цін на пальне та газ на АЗС міста. Про це повідомив координатор РНС Бердичіва, депутат міської ради Станіслав Лужанський.  

«Чи не кожного дня ми спостерігаємо підвищення цін на пальне для авто. А це означає підвищення цін на продукти харчування та товари першої необхідності, оскільки транспортні витрати вливають на ціноутворення. Таким чином, поки олігархи отримують надприбутки від продажу енергоносіїв, звичайним людям доводиться буквально виживати», - обурився Лужанський.Він зазначив, що Юрій Дерев’янко вже направив депутатське звернення до Антимонопольного комітету України з проханням перевірити обґрунтованість росту цін на пальне та притягти до відповідальності не доброчесних учасників ринку.

«Ми будемо слідкувати за цією ситуацією, адже розуміємо, що від цін на енергоносії напряму залежить добробут більшості містян. Держава повинна чітко контролювати зростання цін, аби не допустити зловживання та оборудок з боку продавців нафтопродуктів та газу», - підкреслив Лужанський.