На Житомирщині відбулося Віче за відставку Порошенка (ВІДЕО)

Мешканці Бердичіва зібралися на центральній площі, щоб заявити про свої вимоги: відставку чинного президента, ухвалення закону про імпічмент, створення антикорупційного суду. Також всі бажаючи мали змогу поставити свій підпис за Народний імпічмент Порошенка.

Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Бердичіва Станіслав Лужанський.
Активіст зазначив, що наразі за відставку Порошенка зібрано вже більше тисячі підписів громадян. І хоча на позачерговій сесії Бердичівської міськради депутати не підтримали звернення за відставку, Станіслав Лужанський впевнений, що на наступній сесії депутати проголосують за це питання.«У нас є достатня кількість голосів. Я думаю, що якщо вони почують, що їм каже громада. Ми зібрали вже близько тисячі підписів за імпічмент, я думаю, що до сесії, яка буде у квітні, ми зберемо ще більше підписів. Потрібно, щоб люди прийшли разом з нами до міськради і допомогли, щоб проголосувала та БПП-шна свора, яка сидить у міськраді. На мою думку, це люди, які прийшли у владу суто з бізнес інтересів. Люди доведені до зубожіння, а вони підтримують діючу владу. Я думаю, що цю банду треба гнати. Ми повинні перемогти систему олігархів і систему Бердичівського міського голови, яка збудована протягом 15 років у місті Бердичів», - наголосив Лужанський.Також під час Віче виступили депутати Бердичівської міськради та громадські діячі.

«Чому я підтримав звернення про відставку Порошнка?  Після Революції Гідності Порошенко мав безпрецедентну підтримку українського населення. Жоден кандидат не мав такої підтримки, щоб в першому турі стати президентом. Україна тоді мала дуже потужну відомість і вплив у світі, саме завдяки людям, які вийшли на Революцію гідності. І саме Революція Гідності мала на меті поборення диктатури Януковича. І однією з причин виходу людей було подолання того олігархату, який панує в Україні», - зазначив депутат Бердичівської міськради Олександр Побережний.Нагадаємо, що 18 березня 2018 року у 50 містах України відбувся Марш за відставку Порошенка. Також громадяни підтримали вимогу ухвалити закон про імпічмент президента, створити антикорупційний суд та покарати усіх посадовців, винних у силовому розгоні наметового містечка під ВРУ 3 березня.