На Житомирщині РУХ НОВИХ СИЛ ініціював проведення форуму «Нова країна» (ФОТО, ВІДЕО)

У Житомирі РУХ НОВИХ СИЛ ініціював форум «Нова країна», який мав на меті долучити активних громадян міста до роботи Комітетів громадського опору. Також під час заходу відбулася демонстрація фільму Михайла Саакашвілі «Україна, якій вдалося», а потім всі присутні мали змогу поспілкуватися з одним з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ,  народним депутатом Юрієм Дерев'янком.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Житомиру Віктор Котвицький.

«Комітети громадського опору передбачають донесення інформації і залучення людей від будинку до рівня району, області. Цей процес вже включений і таким чином ми обминаємо упереджене ставлення людей до політичних партій. Паралельно ми проводили Народний рейтинг президента, також роздавали бойові листки і газету «Обличчя влади»», - розповів про форум Віктор Котвицький.


Активіст нагадав, що коли РУХ НОВИХ СИЛ ініціював питання про відставку президента у Житомирській міській, районній та обласній радах, депутати не проголосували за нього. Тож активісти випустили газету, у якій зазначили депутатів, які не підтримали відставку Порошенка, з вказанням партії, від якої балотувалися посадовці.

«Таким чином ми показуємо людям, хто є їх депутати. Всі наші партійці чують меседж Михайла Саакашвілі про те, що треба єднатися навколо ідеї, а не навколо особистості. Ідеї РУХУ НОВИХ СИЛ - це дійсно провести системні зміни в державі при яких не буде мати  значення особистість, а буде мати значення відповідальність за свої дії  її відповідальність», - наголосив Котвицький.

На думку активіста, суспільсьтво в Україні наразі є більш радикально налаштованим, тому акції протести викликають найвищій інтерес, проте це не означає що ніхто з них не готовий до конструктивного спілкування і роботи.«Люди позбавлені можливості отримувати об'єктивну інформацію про діяльність влади, про стан країни, про можливість виходу з кризи, про необхідність мирних зібрань і чому вони мають бути мирними. Адже влада намагається переконати людей, що від них нічого не залежить. Але швидкими діями змін не досягнеш, це повинна бути системна і тривала праця на результат, тоді ми його отримаємо», - наголосив Котвицький.

Надалі РУХ НОВИХ СИЛ планує влаштовувати покази фільму «Україна, якій вдалося в інших районах області. Також буде розпочата робота наметів,  де можна буде поставити свій підпис за Народний імпічмент Порошенка, отримати інформацію та долучитися до роботи партії.«Паралельно ми вивчаємо дії влади, очевидно, що вони нахабні і злочинні. І ми будемо виходити з цими проблемними питаннями на сесії міської влади, обласної, і будемо відстоювати права людей. Тобто, ми працюємо і в інформаційному напрямку, і намагаємося вирішувати їх питання і через це - включати їх в нашу діяльність», - підсумував Котвицький.