На Житомирщині РУХ НОВИХ СИЛ бореться з корупційною схемою захоплення підприємства з видобутку граніту

У м. Коростишів РУХ НОВИХ СИЛ і трудовий колектив КП «КІРОВГЕОЛОГІЯ» борються з неправомірними спробами керівників та посадовців знищити підприємство і передати його майно у приватні руки. У тому числі, йдеться намагання захопити три гранітні кар’єри: Межирічський, Миколаївський-1 та Бистріївський, які наразі перебувають у державній власності і знаходяться у віданні комунального підприємства.  

Про це повідомив голова депутатської фракції РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ Антон Соболівський.

 «Кіровгеологія входить в п’ятірку найбільших платників податків нашої громади, а шкоду від закриття підприємства важко уявити, оскільки сотні людей залишаться без роботи, а наші підприємці без граніту», - обурився він.

Спільно з одним з лідерів партії Юрієм Дерев’янком, було організовано брифінг у ВРУ. Представники підприємства розповіли про суть усіх маніпуляцій нового керівництва.

Крім того, Дерев’янко подав більше 10 звернень до різних органів з метою зупинити деребан на підприємстві, за результатами яких порушено кримінальне провадження і наразі ведеться слідство.

В той же час, депутати РУХУ НОВИХ СИЛ Коростишівської міськради внесли на розгляд рішення про звернення до Державної служби геології та надр України з проханням не допустити зупинення роботи Кіровгеології. Це рішення депутати підтримали одноголосно. Проте, схоже, що Державна служба геології та надр України зовсім не збирається зберегти своє підприємство і його майно, а має зовсім інші наміри.

Як з’ясував Антон Соболівський, в провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва є справа за позовом Державної служби геології та надр України до КП “Кіровгеологія” про анулювання спеціального дозволу на користування надрами. Таким чином,служба, яка повинна розвивати підприємство, натомість хоче забрати в нього ліцензії на кар’єри, які сама і видає. В позові служба просить суд «припинити право користування надрами шляхом анулювання спеціального дозволу на користування надрами від № 5912 від 27.02.2014 року виданого КП “Кіровгеологія».


Варто звернути увагу і на дії керівників «Кіровгеології», які забороняють юристу підприємства ходити в суд і захищатися. В ухвалі про призначення справи до розгляду чітко встановлено, що представник відповідача (підприємства) був належним чином повідомлений про дату, час та місце проведення судового засідання, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення, надісланого за місцем реєстрації юридичної особи, але в суд не з’явився.

«Станом на сьогодні справа ще в суді, тому ми готуємося до засідання та повідомляємо органи слідства про все нові і нові докази незаконних дій керівництва підприємства! Наша ціль дуже проста - припинити розвалювати підприємство і розбазарювати його майно! Нещодавно один з 2 керівників «Кіровгеології» звільнився, тому ми віримо, що збережемо і підприємство і його майно. Справа зрушилася з мертвої точки, але це точно не кінець!», - підсумував Соболівський.