На Житомирщині міська рада заборонила показ фільму Саакашвілі, а СБУ - дозвлолила

У Бердичеві відбулися презентація та перегляд фільму лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі «Україна, якій вдалося. Усі охочі могли відвідати подію у палаці культури ім. Шабельника та долучитися до обговорення проблем, які існують у нашій державі. 

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Бердичіва Станіслав Лужанський. 

«Ми організували перегляд даного фільму для того, щоб люди міста Бердичіва ознайомилися як можна будувати країну в зовсім інших умовах, як зробити певні кроки, щоб наша країна почала розвиватися», - зазначив Лужанський. 

Станіслав Лужанський додав, що спочатку міськрада відмовлялася надавати приміщення для перегляду, посилаючись на СБУ. Тому довелося звертатися до Служби безпеки України, яка неофіційно підтвердила, що фільм Саакашвілі не закликає до державного перевороту.

Глядачі також схвально оцінили кінострічку і державницький погляд Михайла Саакашвілі на розвиток України. 

«Мені відкрилася людина нового мислення. Людина, яка не є українцем за національністю, але по духу - українець. Дійсно, українець, якій вболіває за народ , який хоче, щоб ми з вами жили краще, правильніше, ніж ми маємо на сьогодні», - поділився враженнями від перегляду один з мешканців Бердичіва. 

Нагадаємо, що презентація фільму Михайла Саакашвілі вже відбулася у Черкасах, Житомирі, на Полтавщині та в інших містах України. На 17 травня заплановано показ кінострічки у Сумах.