На Житомирщині міськрада засудила побиття активістів під ВРУ (ДОКУМЕНТ)

На Житомирщині Коростишівська міська рада засудила розгін наметового містечка під ВРУ, але не проголосувала за недовіру Порошенку.  Щоб ухвалити звернення про відставку президента, не вистачило чотирьох голосів.

Про це повідомив депутат Коростишівської міскради, голова фракції РУХ НОВИХ СИЛ (ВОЛЯ)  Антон Соболівський.

«Наша районна організація, в тому числі і депутати міської ради від фракції РУХ НОВИХ СИЛ (ВОЛЯ), з початку жовтня 2017 року постійно брали  участь у мітингах та маршах біля Ради  та проживали в наметовому містечку зі своїми однодумцями. Тому, ми не могли спокійно спостерігати як в черговий раз влада використовує силу проти людей, які її критикують збираючись на мирні акції. На чергову сесію міської ради ми підготували проект рішення, яким хочемо донести до керівництва держави свою позицію і позицію громади. Ми засуджуємо дії усіх причетних до розгону наметового містечка і віримо, що аналогічні рішення, які місцеві ради ухвалюють по всій Україні, зроблять свою справу і вкотре покажуть, що ми не будемо мовчки терпіти безчинства. Депутати Коростишівської міської ради підтримали вказане рішення  з вимогою об'єктивного розслідування дій силовиків і притягнення винних до відповідальності!», - наголосив Соболівський.


Окрім цього, депутати фракції РУХ НОВИХ СИЛ (ВОЛЯ) внесли на розгляд сесії звернення до П. Порошенка та Голови Верховної Ради України А. Парубія щодо добровільного оголошення заяви про відставку чинного голови держави.

«Порошенко не робить абсолютно нічого, щоб в Україні всі були рівні у правах та можливостях, а винні у злочинах проти наших громадян понесли покарання.
На жаль, за вказаний проект віддали лише 14 з 18 необхідних голосів і він не був прийнятий, не зважаючи на той факт, що більшість депутатів міської ради є представниками опозиційних партій. Але, сам факт того, що ці питання розглядаються і обговорюються на місцевому рівні, підтверджує наявність великої кількості незадоволених діями Петра Порошенка, його політикою і управлінськими рішеннями», - переконаний Соболівський.

Активіст нагадав, що 3 березня цього року  вся країна бачила, як тисячі озброєних правоохоронців напали на табір протестувальників під Верховною Радою, жорстоко побили людей, які там знаходилися, а сам табір розібрали.  На той момент більшість учасників протесту складали ветерани та учасники АТО, яких цинічно поставили на коліна під об’єктивами десятків камер журналістів, після чого затримали і доставили до поліції.

«Наша політична сила була однією із ініціаторів протестного руху, учасники якого вимагали прийняти закон про імпічмент президента; створити антикоруційний суд;
 ухвалити новий демократичний закон про вибори. За допомогою цих простих рішень ми б мали шанс побороти олігархів, які контролюють усі гілки влади, в тому числі головного їх представника - Порошенка. Фінансуючи найвищих посадовців держави, вони отримують надприбуток з природних ресурсів України, а населення отримує тільки інфляцію та збільшення цін», - обурився Соболівський.