На Житомирщині депутатів РНС звинуватили у самоуправстві, проте поліція відхилила звинувачення (ДОКУМЕНТ)

У Бердичеві поліція не знайшла правопорушень у діях депутатів міської ради, які за ініціативою представника РУХУ НОВИХ СИЛ Станіслава Лужанського, створили робочу групу для перевірки шкіл міста. Про це йдеться у відповіді на заяву секретаря Бердичівської міськради Юлії Ліфтер, яка звинувачувала депутатів у самоуправстві та неправомірній діяльності. 

 Про це повідомив депутат Бердичівської міськради Станіслав Лужанський

«Не секрет, що секретар міської ради давно є нашим опонентом і разом з міським головою саботує роботу керівного органу, не публікуючи проекти рішень опозиційних до БПП депутатів. Тому її заява – це ніщо інше, як ще одна спроба тиску на незгодних з свавіллям, яке відбувається у нас в місті. Як тодішній голова бюджетної комісії я мав цілковите право висунути ініціативу і створити робочу групу для перевірки стану шкіл. Адже ми виділяємо кошти на ремонт шкіл з міського бюджету, тож мусимо знати, як вони витрачаються і чи задовольняють всі потреби освітніх закладів. Наша діяльність жодним чином не перешкоджала навчальному процесу», - підкреслив Лужанський.

Він на голосив, що під час депутатської перевірки невдоволеність виявляли лише директори тих шкіл, які обіймають посади у місцевому самоврядуванні і є політичними опонентами Лужанського і його колег.


«У нашій групі були представники всіх фракцій. Ті люди, якім не байдуже в яких умовах навчаються наші діти. Натомість нашу ініціативу перетворили у мішень для політичних нападів. Це дійсно ганебно і прикро, адже добробут наших дітей має бути важливішим за будь-які політичні інтриги», - наголосив Лужанський.

Нагадаємо, що раніше депутат Бердичівської міськради Станіслав Лужанський ініціював створення між фракційної депутатської групи для перевірки матеріально-технічного стану шкіл міста.