На Житомирщині депутати РУХУ НОВИХ СИЛ домоглися аудиту виконання міського бюджету (ДОКУМЕНТ)

На Житомирщині депутати РУХУ НОВИХ СИЛ домоглися аудиту виконання міського бюджету (ДОКУМЕНТ)

На Житомирщині депутати фракції РУХ НОВИХ СИЛ(ВОЛЯ) Коростишівської міськради домоглися проведення державного фінансового аудиту виконання бюджету Коростишівської міської  ОТГ у 2017-2018 роках. Відповідні заходи будуть проведені у першому кварталі 2019 року. Про це повідомила голова Державної аудиторської служби Л. Гаврилова у відповіді на звернення народного депутата України, одного з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Дерев'янка.

Як зазначив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Житомиршини, депутат Коростишівської міськради Антон Соболівський, рішення про аудит виконання міського бюджету було ухвалено наприкінці 2017 року. Ініціатором аудиту виступила фракція РУХ НОВИХ СИЛ (ВОЛЯ) у міськраді.

«Депутатський корпус, виділяючи гроші, повинен проконтролювати як їх використав апарат міської ради, на які цілі і на скільки ефективно. Це дасть змогу краще зрозуміти де ми втрачаємо і де недоотримуємо, виправити ситуацію і краще використовувати кошти громади», - наголосив Соболівський.

Проте Держаудитслужба України відмовилася проводити аудит за 2017 рік. Отримавши відмову депутати РНС (ВОЛЯ) підготували зверненя від нашого народного депутата Юрія Дерев’янка і таки домоглася аудиту бюджету міської ради за минулий і поточний  роки.


«Тепер, використовуючи кошти міського бюджету, працівники міської ради будуть уважніше ставитися до законності та ефективності видатків! Це, мабуть, перший прецедент аудиту місцевого бюджету в Україні», - підсумував Антон Соболівський.