На Житомирщині депутати РНС вимагають висловити недовіру секретарю міськради

Депутати  РУХУ НОВИХ СИЛ у Бердичівській міській раді Станіслав Лужанський і Андрій Чепіль ініціювали висловлення недовіри секретарю міськради Юлії Лефтер, яка систематично саботує роботу опозиційних депутатів і не публікує  проекти їх рішень на сайті міськради. Проект відповідної постанови підписали голови   фракцій Свобода, Опаблок, Радикальна партія та Батьківщина.

Про це повідомив член фракції Патріотична партія України (РУХ НОВИХ СИЛ) Станіслав Лужанський.

Як розповів Лужанський, секретар Бердичівської ради свідомо не публікує проекти тих рішень, які суперечать позиції міського голови Василя Мазура, який був обраний від БПП.

«Фактично, ми не можемо голосувати за проекти неопублікованих рішень, оскільки це грубе порушення регламенту і результати такого голосування можна оскаржити у суді. Тому ми маємо припинити це правове свавілля», - наголосив Лужанський.

Він додав, що недовіру секретаріату мають висловити на позачерговій сесії, проте зібрати її можна буде лише після публікацій постанови про недовіру секретаря на сайті ради. Якщо цього не відбудеться, депутати готові звернутися до прокуратури.

«На минулій сесії ми включили питання про недовіру Порошенку у порядок денний, за це проголосувало 19 депутатів. Проте міський голова відмовився ставити на голосування затвердження порядку денного в цілому і оголосив перерву.  Такий стан справ у міський раді створює всі умови для узурпації влади, яку фактично, здійснюють мер та секретар.», - зауважив Лужанський.