На Житомирщині депутати райради засудили силовий розгін наметового містечка під ВРУ

Житомирська районна рада засудила силовий розгін мирної акції і наметового містечка під верховною радою 3-го березня 2018 року. За відповідне рішення проголосувало 26 депутатів райради. Проте народні обранці не внесли у порядок денний питання про недовіру діючому  президенту Петру Порошенку, як на тому наполягали активісти РУХУ НОВИХ СИЛ. Обидва звернення на голосування вніс з голосу депутат від партії «Батьківщина» Олег Білецький.

Про це повідомив в.о. координатора РНС Житомира Віктор Котвицький.

«Сьогодні у нас відбувається знищення державності і нашого народу. Влада узурпована злочинними діями людей, які захопили владу. Дії нинішньої влади будуть визнані в історії як геноцид. Люди їдуть з країни, люди не вірять у нашу країну. Влада повністю розтоптала Конституцію нашої країни. Люди не захищені. Усі гілки влади узурповані купкою людей, які нічого не знають, крім власної наживи. На сьогодні влада проявляє вже ознаки тоталітаризму. Третього березня силовики розігнали мирних протестантів біля Верховної Ради. Ії вимоги буди цілком законні: антикорупційний суд, зняття депутатської недоторканності, нове виборче законодавство. В зв'язку з цим просимо вас увалити два звернення: засудження силового розгону мирного протесту і перевищення силових дій та звернення про добровільну відставку Петра Порошенка», - закликав з трибуни Житомирської райради Віктор Котвицький.

Як розповів активіст, депутати зголосилися включити до порядку денного лише заяву про силовий розгін наметового містечка і проголосували за неї. Натомість питання про добровільну відставку Порошенка не набрало необхідної кількості голосів і не було розглянуто.

«Таким чином депутати районної ради показали свою громадську позицію, не проставили на порядок денний питання  про відставку Порошенка. Це їх позиція, але чи потрібні нам такі люди, які розуміють той важкий стан, у якому перебуває Україна, те що країна знаходиться на межі, і мають таку пасивну позицію. Це вже питання до майбутніх виборів, питання до їх мети. Вони показали, що їх мета - це розвал України. Такі люди не повинні бути у владі у місцевих радах і не тільки», - прокоментував рішення депутатів Віктор Котвицький.

Нагадаємо, що 3 березня загони спецпризначенців без розпізнавальних відзнак вдерлися у наметове містечко протестувальників під приводом вчинення слідчих дій та влаштували силовий розгін табору. При цьому активістів та учасників АТО не тільки били, а й принижували їх гідність, ставлячи на коліна та порушуючи їхні громадянські права на свободу слова, думки і власних переконань.

Раніше свавільний розгін містечка під ВРУ та побиття активістів засудила Тернопільська обласна рада.