На Житомирщині депутат РНС відстоює права співвласників багатоквартирного будинку (ВІДЕО)

На Житомирщині депутат РУХ НОВИХ СИЛ Бердичівської міської ради Станіслав Лужанський ініціював фінансовий аудит діяльності правління ОСББ будинку по вулиці Шевченка, 23. Мешканці будинку звернулися по допомогу до активістів і депутатів, оскільки у будинку вже багато часу не проводиться ремонт, а голова будинку не може дати відповідь щодо використання коштів. Також у сборах взяла участь депутат міської ради Юлія Шелегон.  

Присутні депутати допомогли жителям будинку провести збори відповідно до статуту та чинного законодавства. Зокрема було вирішено затвердити новий статут, створити ревізійну комісію та обрати правління ОСББ, після чого провести перевірку фінансово-господарської діяльності ОСББ.

«Нещодавно голова будівлі відзвітував про облаштування пісочниці за 12 тисяч гривень. Але за ці гроші можна було придбати щонайменше нові гойдалки, а не збити 4 нефарбовані рейки, - обурився Лужанський. Всі питання щодо можливого зловживання можна вирішити навіть у судовому порядку. Проте, щоб перевірка стала підставою для звернення до суду, аудит має проводити фахова, спеціально запрошена компанія. І робити це офіційно», - наголосив Лужанський

Відповідно до порядку денного були підтримані всі питання більшісттю голосів, а саме затвердження нового статуту, створення ревізійної комісії та правління ОСББ, проведення перевірки фінансово-господарської діяльності правління ОСББ.