На Житомирщині БПП-шники сфабрикували справу проти депутата РУХУ НОВИХ СИЛ (ДОКУМЕНТ)

У Бердичевській міській раді представники БПП сфальшували результати голосування та звинуватили представника РУХУ НОВИХ СИЛ Станіслава Лужанського у голосуванні за рішення, що містило у собі конфлікт інтересів. Зокрема йдеться про рішення щодо приватизації земельної ділянки, якою володіє дружина депутата. Перед початком голосування Станіслав Лужанський відмовився голосувати за дане питання, що зафіксовано у протоколі засідання. Проте, у результатах поіменного голосування навпроти його імені зазначено, що він нібито голосував «за».  


« У нашій міськраді немає електронної системи голосування, тому такі фальсифікації цілком можливі як засіб боротьби з політичними опонентами. Щойно я дізнався про своє фальшиве голосування, я подав заяву про відкликання голосу. Однак мені відповіли, що я знову здійснив порушення, оскільки відкликати голос можна тільки до офіційного оприлюднення результатів голосування на сайті міськради. Показово, що на момент відкликання такої публікації не було, а про свою учать у голосуванні я випадково дізнався з фейсбуку того самого голови фракції БПП!», - наголосив Лужанський.

Він зазначив, що кампанія з його дискредитації була запланована заздалегідь. Спочатку ділки з президентської партії, які були того дня у лічильній комісії, сфальшували результати, а потім нашвидкуруч склали заяву до поліції від імені голови фракції БПП Віталія Березовенка. Наразі протокол про адміністративне порушення передано до прокуратури.

«Якби мова не йшла про партію президента і про те, яким чином вона веде свою політичну боротьбу, це було б просто смішно! Однак, це лише маленький приклад тотальної корупції і беззаконня, яке відбувається у нашій державі, І це дійсно прикро і вкотре доводить, наскільки гнила уся наша система на чолі з Петром Порошенком», - сказав Лужанський.

Станіслав Лужанський додав, що наразі він буде чекати рішення суду по цій абсурдній справі. За його інформацією,розслідування щодо нього відбувалося з втручанням прокуратури. Оскільки неозброєним оком видно, що ніякого складу злочину тут нема.

«Я сам юрист і можу сказати, що це очевидно: у протоколі засідання зафіксовано, що я оголосив про свій конфлікт інтересів і відмову голосування. Проте позначка «за» напроти мого прізвища є. Якби ми були в іншій державі, це можна було б вважати технічною помилкою. Але в Україні – це зброя свідомого тиску на незгодних з режимом чинного президента.», - зазначив Лужанський.