На Запоріжжі вимагають відставки Порошенка і губернатора області Бриля (ФОТО,ВІДЕО)

У Запоріжжі понад 500 учасників мітингу прийшли під будівлю ОДА з вимогою відставки Петра Порошенка і губернатора Костянтина Бриля. Для поганої влади вони принесли з собою різки - саме такими відганяють худобу від корита і женуть  з хліва. Організаторами мітингу стали громадські активісти та РУХ НОВИХ СИЛ області.  Активісти РНС з’їхались на мітинг не тільки з районів міста Запоріжжя, а й з Бердянську, Мелітополя, Полог, Токмаку, Оріхіва.


Як зазначив координатор РНС Запоріжжя Вадим Вишиський, головна проблема полягає не тільки в обласній владі, а й у корупційній системі, яка пронизує усю державу і очолюється президентом. Саме тому головна вимога РУХУ НОВИХ СИЛ - відставка Порошенка.

«Якщо не буде Порошенка, не буде тут і Бриля. Наша політична сила наполягає на тому, що почати потрібно з головного корупціонера, щоб  тут не було завтра другого Бриля. Але, щоб народ піднявся, треба починати на місцевому рівні», - наголосив Вишинський.

Посадовця Бриля  звинувачують у корупції, незаконному відчуженні землі та накопиченні багатомільйонних статків невизначеного походження. Разом з тим, в області не вирішуються нагальні проблемні питання,  такі як погані дороги, хабарництво, заборгованість працівникам Запорізького обленерго.


Сам Костянтин Бриль вийшов до мітингувальників з пропозицією створити переговорну групу. На що отримав  від одного з громадських активістів єдину можливу відповідь, яка вмістила в собі всі вимоги мітингувальників: «Пішов ти....!».


Учасник бойових дій в зоні АТО Віталій Олєшко, відомий в області за позивним «Сармат»,  зачитав перед присутніми резолюцію за яку проголосували всі учасники мітингу.

«Перебування Костянтина Бриля на посаді голови Запорізької ОДА  є неприйнятним з причини повної недовіри до нього особисто та до його діяльності. Запорізька область за час його керування значно втратила у соціально-економічному розвитку, до крайнього зношення дійшла інфраструктура, відсутні реальні інвестори, розбазарюються залишки державної власності. земель, заподіяна шкода рекреаційній сфері краю. Особливого розмаху набула корупція, яка пронизала всі адміністративні щаблі регіону, сам очильник неодноразово ставав фігурантом гучних розслідувань та справ.», - йдеться у документі.

Активісти також звернулися до Костянтина Бриля з вимогою добровільно скласти повноваження. Від депутатів Запорізької облради вимагають розглянути питання відставки губернатора вже на найближчий сесії. Активісти готові прийти 26 квітня до облради,  особисто передати Резолюцію мітингу депутатам і  домагатися розгляду цього питання. Також вимога відсторонити Бриля з посади буде направлена до Петра Порошенка.Від голови НАБУ Артема Ситника та генпрокурора Луценка  активісти вимагають вже найближчим часом відзвітувати перед запоріжцями щодо розслідування фактів корупції та зловживань працівників Запорізької ОДА та   Костянтина Бриля під час закупівлі медичного обладнання в обласну лікарню, а також - щодо незаконного відчуження земель сільськогосподарського призначення.Учасники мітингу ухвалили Резолюцію одноголосно. Як зазначив Вадим Вишинський, проти Віталія Олєшка наразі сфабриковано кримінальну справу, що є одним проявом політичних переслідувань з боку системи.


"Проти нього зараз роздута замовна кримінальна справа. Маємо  розуміти, що то не  Бриль «точить на нього зуба». То сама політична система Порошенка зводить з ще одним бійцем-добровольцем власні рахунки», - зазначив Вишинський.

Нагадаємо, що 25 квітня відбудеться всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича  Злочевський дав  Порошенку 10 млн долларів  хабаря  і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.