На Запоріжжі вимагають розглянути на сесії облради Резолюцію віче 18 березня

Мешканці Запорізької області, разом з усією Україною вийшли на Марш за відставку Порошенка. Зокрема акції відбулися у Запоріжжі та у Бердянську. Про це повідомив обласний координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Вадим Вишинський.

Не дивлячись на різке похолодання та сильне посилення вітру не один мітинг не зірвався. Люди приходили попри острах застуди, аби висловити своє обурення тому знущанню над народом, що клептократична влада видає за нібито 144 реформи. Тими псевдореформами президент Порошенко вводить в оману світове співтовариство, стверджуючи про нібито «невпинне заростання ВВП та покращення умов проживання українців.

Запоріжжя

Бердянськ

«У нас нормально не працюють чиновницькі установи, які функціонують завдяки коштам населення. Так само з лікарнями, судами, де люди повинні отримати допомогу, захистити свою честь, своїх дітей і дім. Ці установи працюють, але тільки для себе. Ні у Президента, ні у тих, хто сидить у Верховній Раді немає бажання щось робити для народу. Влада зараз настільки узурпована, що простій людині домогтися справедливості просто неможливо. Риба гниє з голови, і ця «гнила голова» зараз там сидить. Тому ми вимагаємо відставки президента!», - зазначив у своєму виступі Вадим Вишинський.

Запоріжжя

Як зазначив Вишинський, На Запорізькому Майдані було багато виступів. В основному люди говорили про те, що так життя терпіти вже несила, і треба зносити ту владу, щоб нарешті навести лад у власній країні, яка здатна зробити людей щасливими, а замість того люди стали рабами клятого олігархічно-корупційного устрою. В результаті обговорення, у Запоріжжі буда ухвалена Резолюція, багато в чому співзвучна з вимогами київської громади.


Бердянськ


Резолюцію Запорізького Віче Вадим Вишинський передав в Запорізьку Обласну Раду з вимогою включити її до порядку денного сесії 22 березня, обговорити та поставити на голосування питання про оголошення недовіри президенту Порошенку та вимогою його добровільної відставки.


Нагадаємо, що 18 березня у 50 містах України відбувся Марш за відставку Порошенка. У багатьох містах влада чинила опір проведенню мирної акції протесту та вдавалася до відвертих правокацій.
Так у Києві поліція не давала активістам встановити сцену на Майдані Незалежності, а потім викрала авто з обладнанням.
У Харкові поліцейські блокували офіс РУХУ НОВИХ СИЛ, аби запобігти встановленню апаратури на місці проведення мітингу.
У Херсоні влада влаштувала ще одну акцію на місці проведення Віче за відставку Порошенка, а у Миколаєві активістів намагалися заглушити за допомогою комунальної техніки та військового оркестру.
Також вимогу відставки Порошенка підтримала громада Луганщини. Спільний Марш за відставку відбувся у Сєвєродонецьку.