На Запоріжжі РУХУ НОВИХ СИЛ провів акцію на підтримку Олега Сенцова та інших політв'язнів

До Дня пам’яті жертв політичних репресій Запорізький «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» взяв участь у акції  на підтримку кінорежисера Олега Сенцова, який оголосив голодування у російській в'язниці, та інших в'язнів режимів Путіна та Порошенка. Захід відбувався в м. Бердянськ.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Запоріжжя Вадим Вишинський.

Там активістів РНС  радо прийняли ветерани АТО на чолі з їхнім лідером Віталієм Олєшко (позивний Сармат). Мітинг відбувся на головній площі курортного міста біля будівлі Бердянської міської ради.

Зі вступним словом виступив координатор обласної партійної організації РНС Вадим Вишинський.

«У нас в політичних застінках залишилися тільки криміналітет  і патріоти. Не покарані вбивці Майдану, не покарані корупціонери. Тому сьогодні ми тут і протестуємо проти цього свавілля як по один бік кордону, так і по інший. І таких людей зараз дуже багато.  І той самий Олег Сенцов, і той самий Євген Панов, який два роки, без суду і слідства, перебуває в застінках в Росії. Це і наш однопартієць Северіон Дангадзе, який за сфабрикованою справою пів року перебуває в СІЗО. Ось за цих людей ми сюди вийшли і будемо говорити, що цю владу треба прибирати, тому що вона бореться з тими, хто вважає цю владу корупційною і барижною», - наголосив Вишинський.Лідер Бердянського РУХУ НОВИХ СИЛ  Леонід Подколзін був цілком солідарним з Вадимом Вишинським. Він нагадав про тортури, що чинить ця влада над добровольцями роти «Торнадо».

«Це патріоти, які першими зупинили контрабанду на території ОРДЛО. Це бійці батальйону «Торнадо». Я прекрасно розумію, що вбувається з ними. Іх просто як звірів тримають у клітці. Я так само як вони, будучи на війні, будучи артелеристом, бачив контрабанду, яка проходила повз мій підрозділ. І я нічого не міг зробити. Всім керувало СБУ», - розповів Подколзін.Далі не тільки партійці, а й прості громадяни підходили до вільного мікрофону.  Так проста мешканка Бердянська Ірина Вітова закликала бердянців приєднуватись до народного спротиву за краще життя.
Наступним до мікрофону підійшов лєзгін-партієць з Енергодару Руслан Асманов. Координатор Гуляйпільської районної організації Ірина Предеус закликала до об’єднання всіх демократичних політсил і небайдужих громадян. Інакше злу силу олігархічних корупціонерів не здолати.
Нагадаємо, що український режисер Олег Сенцов засуджений у Росії до 20 років позбавлення волі, його обвинувачують у тероризмі. 14 травня він оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які наразі перебувають у тюрмах Росії.