На Запоріжжі РУХ НОВИХ СИЛ вимагає надати землю воїнам АТО

На Запоріжжі РУХ НОВИХ СИЛ підтримав воїнів АТО з Бердянську, які вимагають надати їм земельні ділянки відповідно до закону.

Губернатор Запорізької області Костянтин Бриль зарезервував за учасниками АТО 78 га, проте в результаті корупційної оборудки, ця земля виявилася у власності невідомої людини, правоустановчі документи при цьому були оформлені київським нотаріусом. Тож учасники бойових дій проведи пікет під стінами Запорізької ОДА з вимогою повернути їм землі. Проте губернатор до воїнів так і не вийшов.

Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ у місті Бердянськ, учасник АТО Леонід Подколзін.

За його словами, документи на зарезервовану землю воїнам АТО обіцяли оформити протягом тижня. Але коли люди приїхали подивитися на свої майбутні ділянки, виявилося що земля самовільно засіяна соняшником. Після розмови з нібито фермером, який засіяв землю швидко з'ясувалося що понад 70 га землі опинилися у центрі кримінальної справи по факту корупційних дій, а поки тривала судова тяганина, земля була переоформлена на невідому третю особу.

«У Бердянську наразі проживає близько 900 учасників бойових дій у зоні АТО. З них землю отримали тільки біля 50-ти людей. І то, це відбулося виключно під тиском громадськості. Це притому, що у власності того самого, за інформацією ЗМІ, Бриля перебувають тисячі гектарів лісових угідь. Не секрет, що численні земельні наділи є у більшості наших високопосадовців і отримали вони цю землю зовсім не за те що захищали свою країну», - зазначив Подколзін.

Тепер учасники АТО вимагають не тільки повернути їм землю, а й відправити у відставку самого Костянтина Бриля, якого пов'язують з нардепом, членом депутатської групи «Воля народу», Олександром  Пономарьовим. Саме його учасники АТО вважають винним у поломці 34 танків української армії, тому що підконтрольне Пономарьову підприємство постачало для армії неякісне мастило.

"Щоб перемагати – треба об’єднатись. Хіба не так було на Майдані-2014? Чи інакше перемогли? Навіть дві сили сьогодні – громадська і політична, не змогли спонукати Бриля покинути затишок кабінету та вийти поговорити з людьми.Та якщо б сьогодні зібралося не 50 ветеранів і 14 активістів РНС, а скажімо 500 активістів з різних партій та громадських організацій та сумісно висунули свої вимоги, то Бриль би до них не то що вийшов – вибіг би", - зазначив присутній на акції координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Запоріжжя Вадим Вишинський.


Невдовзі учасники бойових дій планують провести ще одну мирну акцію протесту проти свавілля місцевої влади.