На Запоріжжі РУХ НОВИХ СИЛ Бердянську підтримав полонених моряків та закликав боронити Азов від російської агресії (ФОТО)


29 листопада на площі біля міської ради Бердянську зібрались городяни, щоб висловити підтримку полоненим українським морякам та розробити план громадського протистояння російській агресії, а також привернути увагу європейських і світових лідерів до спроби Росії захопити з Азовське море.

На мітинг зібралися ветерани АТО, волонтери, патріотично налаштовані громадяни, представники демократичних політ сил, азовські козаки та громадські діячі. Бердянці порівняли дії російських військових з сомалійськими піратами та закликали українську владу вжити ефективні заходи для звільнення полонених моряків та суден, одне з яких, до речі, носить ім’я міста – «Бердянськ».


Виступаючи перед людьми, координатор Бердянського міського осередку партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Леонід Подколзін засудив агресивні дії росіян та закликав співгромадян не лякатися воєнного стану, а згуртуватися для відсічі агресору. Зокрема боротися з поширенням російськими агентами фейкової інформації, створенню паніки та хаосу і поширювати інформацію про полонених.Нагадаємо, 25 листопада російські військові кораблі напали на мирні українські судна у Керченській протоці. Агресором був відкритий вогонь на ураження, попри міжнародні норми взаємодії у нейтральних водах, та захоплено у полон всі екіпажі кораблів України. Шестеро моряків отримали поранення. Наразі Україна та світова спільнота ведуть боротьбу за визволення екіпажів з полону Росії.