На Запоріжжі підпалили мікроавтобуси підприємця, який підтримав відставку губернатора (ФОТО, ВІДЕО)

На Запоріжжі у м. Дніпрорудному згоріли три мікроавтобуси компанії «БасТур», співвласник якої Дмитро Довбиш заявив про свою підтримку мітингу за відставку губернатора області Костянтина Бриля. Ще чотири машини вдалося врятувати.

Сам Дмитро Довбиш пов'язує такі дії з монополістами  пасажирських перевезень в області  - Ігором та Євгеном Івановими. За інформацією ЗМІ,  право на монопольні перевезення Івановим, ще на початку дев'яностих років, надав нинішній губернатор Бриль.

У пряму конфронтацію з губернатором Запоріжжя «БасТур» вступив вже давно. Місяць тому Костянтин Бриль перейшов до прямого тиску,  публічно звинувативши компанію у незаконних перевезеннях.


В свою чергу співзасновник та директор «БасТур» Дмитрий Довбиш заявив, що причиною такого незадоволення влади є його відмова сплачувати незаконні побори посадовцям, наближеним до Бриля. Зазначимо, що «БасТур» є одним з співорганізаторів мітинга за відставку Бриля, який відбудеться у Запоріжжі 24 квітня.

«Обласна влада не вперше тисне на своїх опонентів найбільш брутальними методами. Кар'єрний шлях самого Бриля теж повний темних плям. Варто лише згадати, що Бриль був начальником ДАІ саме у тому населеному пункті, де під час ДТП загинув Чорновол. Відтоді Бриль швидко пішов угору. Однак і до тепер в області непоодинокі випади тиску на громадських активістів та журналістів, які не згодні з чинною барижною владою», - прокоментував підпал автівок координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Запоріжжя Вадим Вишинський.

Вадим Вишинський зазначив, що РУХ НОВИХ СИЛ є чи не єдиною політичною силою, яка підтримала акцію громадських активістів щодо відставки Бриля. 24 квітня до Запоріжжя з'їдуться активісти РНС з Бердянська, Мелітополя, Токмака, Полог, Горіхова та інших районів.

«Ми збираємося вивести на мітинг біля сотні людей і беремо на себе технічну частину організації. Звичайно, що свавілля Бриля у Запорізькій області - це лише окремий випадок того, що відбувається в усій країні. І щоб покрасти цьому край, ми повинні домогтися не тільки відставки губернатора, а й імпічменту президента», - наголосив Вишинський.

Нагадаємо, що 18 квітня в 4:17 до Служби порятунку «101« надійшло повідомлення про пожежу на вул. Центральній. Виявилося, що горіли моторні відсіки і частково салони трьох пасажирських мікроавтобусів на загальній площі 10 метрів квадратних. Всього на стоянці було 7 автівок.