На Запоріжжі депутат від БПП поставив ультиматум активістам РУХУ НОВИХ СИЛ (ВІДЕО)

У Запоріжжі голова фракції БПП «Солідарність»  в обласній раді Едуард Гугнін закликав правоохоронні органи розпочати кримінальне  розслідування щодо вимог активістів РУХУ НОВИХ СИЛ проголосувати за відставку головного коруппціонера України Петра Порошенка. Зокрема посадовця обурило слово «корупціонер» на банері, який активісти розмістили на президії під час сесії облради. Про це повідомив координатор РНС Запоріжжя Вадим Вишинський.

Вишинський додав, що Гугнін поставив громаді ультиматум: або прибирають банер, або депутати залишають залу. Після чого інший депутат облради від БПП- Олег Закарлюк власноруч зірвав плакат і жбурнув його."Фракція БПП «Солідарність» в Запорізькій обласній раді, вже навіть не нагадує депутатську фракцію партії Регіонів з облради минулого скликання. Вона, як то кажуть, стала її прямим правонаступником. А може ще й далі піде?», - прокоментував події в Облраді Вадим Вишинський.

Вадим Вишинський наголосив, що представники РУХУ НОВИХ СИЛ діяли виключно в межах правових норм та етики. Зокрема він особисто передав в президію голові обласної ради Григорію  Самардаку проект депутатського звернення до президента Порошенка та голови Верховної ради Парубія з пропозицією президент у  подати у добровільну відставку. Пропозицію та супроводні документи було чемно прийнято, тож делегація залишилась чекати рішення депутатів обабіч столу президії. І тут слово «несподівано взяв» Єдуард Гунгін.

"Приставка «корупціонер» останнім часом стала настільки вживаною відносно персони президента Порошенка,  що адміністративних  штрафів «за наклеп»  вистачило б на ще один річний держбюджет, що пішов би на фінансування будівництва нових виправних таборів», - підсумував Вадим Вишинський.
Нагадаємо, що раніше депутати Конотопської ради включили до порядку денного питання щодо заяви про вимогу добровільної відставки Порошенка, але не проголосували за неї.

 2 березня депутати Сумської облради відмовились включати у порядок денний звернення до Петра Порошенка щодо добровільної відставки

1 березня  У  Житомирі мер від БПП  влаштував сутичку з активістами, які вимагали поставити на голосування питання про відставку Порошенка. Сутичка і штовханина  сталася невдовзі після того,  як громада закликала  депутатів міської ради  звернутися до президента з  проханням  подати у відставку.  Також від депутатів вимагали підготувати звернення до Верховної Ради з вимогою ухвалити закон про імпічмент.

 28 лютого у Запоріжжі активісти вимагали від міського голови Володимира Буряка поставити на голосування питання про звернення до президента з вимогою відставки. 

 Цього ж дня направити  звернення про добровільну і негайну відставку президента закликали депутатів Чернігівської міської ради.  Відповідну заяву під час сесійного засідання оголосила представник РУХУ НОВИХ СИЛ Чернігівщини.

 Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Херсону підготували проект рішення про звернення міської ради щодо добровільного оголошення заяви про про відставку Прошенка.  Також звернення РУХУ НОВИХ СИЛ з вимогою висловити недовіру чинному президенту зареєстровано в Херсонській облраді.

На Полтавщині активісти вимагають від міського голови  Кременчука Володимира Малецького і депутатів міськради підтримати Резолюцію рішенням сесії і направити відповідне звернення до президента і ВРУ

Раніше  на Прикарпатті учасники Віче у Калуші засудили політику Порошенка і направили до РДА звернення з вимогою підтримати відставку чинного Президента.

23 лютого активісти принесли шини до Вінницької ОДА і провели попереджувальну акцію на підтримку вимоги відставки Порошенка.

22 лютого активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Черкас пікетували міську раду з вимогою до депутатів  висловити недовіру Петру Порошенку і закликати його піти у відставку

Того ж дня активісти пікетували з вимогою відставки Порошенка  Закарпатську ОДА і наполягали на тому, щоб недовіру до Порошенка висловили депутати Закарпатської облради.

Раніше  у Тячеві, що на Закарпатті,  відбулися  громадські протести з вимогою до районної ради скликати позачергову сесію і  висловити недовіру діючому президенту Петру Порошенку та закликати його піти у відставку.

Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.