На Закарпатті РУХ НОВИХ СИЛ ініціював інформаційний семінар щодо корупції Порошенка

На Закарпатті активісти РУХУ НОВИХ СИЛ влаштували інформаційний семінар «Правда про президента»  щодо інформації на записах, які надав нардеп Оніщенко. Захід відбувся просто на Театральній площі міста Ужгород.

Про це повідомив координатор РНС в Ужгороді Олег Франко.

Перед учасниками семінару виступили активісти Олег Франко та Владислав Панін, у форматі вільного мікрофону до заходу долучились член Громадської ради міста Ужгород Марія Михайлівна та відомий у місті громадський діяч Степан Степанович.

"Мене не влаштовує хід справ в Україні, я не бачу людей, заряджених ідеєю «успішної держави» в керівництві країною, навпаки - я бачу по всій ієрархії, починаючи з найдрібнішого чиновника і закінчуючи Верховною Радою, Міністерствами та Судами, непрофесійних, корумпованих, слабких і неввічливих людей в переважній більшості.
І все це відбувається в час, коли в мене багато сил, енергії та бажання розвиватись, будувати фундамент для майбутньої сім‘ї!» - зазначив Олег Франко.

У планах активістів РУХУ НОВИХ СИЛ Закарпаття продовжувати інформаційну кампанію щодо «плівок Оніщенка» і першими агентами змін суспільної думки та зрештою, змін в країні, стануть 50 учасників семінару на Театральній площі міста.

Нагадаємо, що 25 квітня відбулась всеукраїнська акція «Коляхорошийпарень» головна вимога якої - відставка і притягнення до відповідальності Петра Порошенка за участь у корупційних оборудках. Після оприлюднення «плівок Оніщенка» стало відомо, що Міністр Януковича Злочевський дав Порошенку 10 млн долларів хабаря і 50% прибутку в газовому бізнесі в обмін на спокій від правоохоронців. Злочевського знято з розшуку, а кум Порошенка Луценко закрив усі кримінальні справи проти нього.

Вже 24 квітня у Запоріжжі понад 500 громадян вимагало відставки Петра Порошенка та голови ОДА Костянтина Бриля, якого так само звинувачують у корупційній діяльності.
Наступного дня у Чернігові активісти РУХУ НОВИХ СИЛ запропонували Порошенку віддати свій хабар на лікування онкохворих, якім не видаються безкоштовні ліки.

Також акцію «Коляхорошийпарень» підтримали мешканці міста Краматорськ, що на Донеччині.

На Хмельниччині під час акції громадяни влаштували флеш-моб і зібрали символічного хабара для президента, аби той пішов у відставку.

У Черкасах активісти РУХУ НОВИХ СИЛ збирали підписи під зверненнями до генерального прокурора України та генерального прокурора.

У Харкові РУХ НОВИХ СИЛ влаштував флеш-моб «Я хороший парень», а на Львівщині у цей день відбувався суд над Олександром Бурцевим та Василем Кацем, яких звинувачують у тому, що вони приїхали зустрічати Михайла Саакашвілі на українсько-польському кордоні 10 вересня 2017 року.

У Чернівцях відбувся автопробіг з вимогою відставки міського голови, губернатора області та президента Петра Порошенка.

У Миколаєві люд и вийшли до ОДА з вимогою відставки Порошенка.