На Закарпатті палять шини, аби рада висловила недовіру Порошенку. Відбулися сутички (ВІДЕО)

На Закарпатті  активісти пікетують Тячівську районну раду з вимогою скликати позачергову сесію та ухвалити проект рішення про недовіру чинному  президенту Порошенку.

Як попередження - активісти запалили біля місцевої ради шини. Якщо їх вимоги будуть проігноровані, вони продовжать свій протест, проте будуть діяти виключно у рамках закону.

Про це повідомив активіст РУХУ НОВИХ СИЛ на Закарпатті Олексндр Мункачій.

Заклик зібрати позачергову сесію райради і проголосувати за недовіру президенту Петру  Порошенку, вже 21 лютого, пролунав у Тячеві від одного з активістів під час заходів вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Тоді людей обурило, що місцеві чиновники влаштували особистий піар з трагічних для нашої історії подій.

Вже зранку наступного дня голова Тячівської райради отримав від громади офіційну заяву.

Проте вимога людей була проігнорована і вони вийшли на мітинг до райради.Зазначимо, що 18 лютого понад 100 тисяч людей в різних регіонах України   зібрались на Марш за відставку Порошенка та краще майбутнє України. Учасники акції ухвалили Резолюцію, згідно з якою будуть створені комітети громадянського опору, групи прямої дії, продовжено збір підписів за відставку Порошенка та сформовано команду в тимчасовий парламент і антикризовий уряд, які наведуть порядок в країні.